Zákulisie natáčania ponúka množstvo detailov, ktoré verného fanúšika zakaždým potešia. V rámci seriálu Game of Thrones sme sa nedávno spoločne pozreli na zábery pred a po úprave CGI. Video od YouTube kanálu Fame Focus príkladným spôsobom porovnalo finálne zábery zo seriálu so zábermi vyžadujúcimi úpravu počítačovými efektami.

 

V dnešnom článku si čakanie na 8. a zároveň záverečnú sériu Game of Thrones spríjemníme humornými pokazenými scénami. Niektoré z nich zámerne narušili herci svojou skutočne vtipnou intervenciou (Jaimeho a Tyrionov tanec) a inokedy išlo o obyčajné zakopnutie či zakoktanie sa pri dialógoch s hereckými kolegami.

 

 

V nasledujúcom videu nájdeš niekoľko

nových pokazených scén (časť z nich sa však opakuje)

 

Finálna séria bude síce o 1 diel kratšia ako tá minulá, no časovo pôjde o prakticky identickú nálož akcie a dobrodružstva. Pri 6 častiach by malo ísť dokopy o 432 minút. Jedna z častí sa bude sústrediť na bitku o Winterfell, kde sa proti sebe postavia White Walkers a rody Targaryenovcov so Starkovcami.

 

Veríme, že náročné 11 týždňové nočné natáčanie sa štábu vyplatilo, a počas finále sa dočkáme epického boja, na aký len tak jednoducho nezabudneme. Prvú časť finále HBO vypustí 14. apríla 2019. Ďalšie informácie o seriáli nájdeš tu.

Ohodnoť článok
5
Foto: HBO