Pokiaľ si si už teraz stihol spraviť maratón všetkých posledných sérií Game of Thrones, urobil si dobre. Minimálne čo sa prvej série týka. Finále populárneho fantasy seriálu bude totiž mnohokrát odkazovať práve na začiatky, kedy bola celá rodina Starkovcov pokope a vo Westerose vládol kráľ Robert Baratheon.

 

Podľa predstaviteľky Arye Stark vo finále uvidíme množstvo odkazov na úvodné epizódy. „Po prečítaní scenárov som si znova pozrela 1. sériu, pretože mnohé udalosti odkazujú práve na ňu. Je tam veľká kopa scén, ktoré budú vyzerať podobne. Pozerala som ju ale taktiež preto, aby som si pripomenula, akú cestu som prešla,“ povedala pre Entertainment Weekly Maisie Williams.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Maisie Williams (@maisie_williams),

 

Tohto roku má (Arya) svojím spôsobom rozdvojenú osobnosť – s rodinou prichádza toľko emócií a navrátených spomienok, pričom veci, za ktoré bojujete, sa stanú veľmi odlišnými. Pripomínajúc si svoj zoznam smrtí ale naďalej zostáva na ceste k zavraždeniu Cersei, ku ktorému sa približuje,“ tvrdí  o svojej postave Maisie Williams.

 

V konečnej sérii sa má mimo iného postaviť po boku svojej sestry Sansy. Podľa Williams je naozaj nezvyčajné vidieť pri Sanse niekoho, kto sa ňou nesnaží manipulovať. „Minulá séria bola pre Sansu naozaj ťažká, pretože Jon myslel svojím penisom, kvôli čomu Sansa vyzerala zatrpknutá. Túto sériu ale uvidíte Aryu v jednom tíme so Sansou, ktoré ho miestami konfrontujú,“ prezradila mladá herečka. Prvej časti 8. série sa dočkáš už 14. apríla 2019. Pre viac info klikni sem.

Ohodnoť článok
12
Zdroj: indiewire.com, ew.com
Foto: HBO