Marvel sa oficiálne nikdy nevyjadril k postávam, ktoré prežili Thanosovo lusknutie off-screen. O nejakých sme vedeli, ale zďaleka nie o všetkých. V Infinity War sa totiž neobjavilo množstvo hrdinov z predošlých filmov. Bohužiaľ, ani dnešná novinka nám neukazuje osudy úplne všetkých (hlavne Thororových podarených sidekickov z Ragnaroku), no aspoň vieme, ako dopadla Shuri či Valkyrie. Prvá menovaná šťastie vôbec nemala.

 

Valkyrie sa však podarilo dostať do šťastnejšej polovičky vesmíru, rovnako ako Happy Hoganovi v podaní Jona Favreau. Prežil aj Wong a taktiež Pepper, hoci o nich dvoch sa to už tušilo/vedelo skôr. Je možné, že uvidíme aj ďalšie postavy, no Marvel určite neodhalí všetko pred premiérou. Nakoniec, film bude mať 182 minút, takže nás čaká veľa prekvapení. Všetky plagáty si môžeš pozrieť tu. 

 

Plagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutiePlagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutiePlagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutiePlagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutie

Ohodnoť článok
38
Foto: Marvel Studios/Disney