Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.

 

Ani herci z The New Mutants nevedia, v akom stave sa snímka nachádza

 

Ako sme ťa už informovali, hororový X-Men spin-off The New Mutants má dlhodobo naplánované dotáčky, ku ktorým však stále nedošlo a nevie sa, či vôbec prebehnú. Taktiež nie je jasné, či bude snímka premiérovať v kinách, alebo na streamovacej platforme.

 

K celej veci sa nedávno vyjadrila aj herečka Maisie Williams (Game of Thrones), ktorá prezradila, že absolútne netuší, v akom stave snímka vlastne je. A podobne na tom sú aj herci, ako Charlie Heaton (Stranger Things) a Anya Taylor-Joy (Split). Komiksovka má zatiaľ premiéru stále naplánovanú na 2. augusta (srpen) 2019, je ale možné, že sa to zmení.

 

Raňajky

 

Star Trek seriál o Picardovi by mal doraziť ešte tento rok

 

Spolutvorca seriálu Star Trek: Discovery Alex Kurtzman prezradil, že sa takmer rozplakal, keď pred ním Sir Patrick Stewart čítal scenár k prvej epizóde pripravovaného seriálu o Picardovi. Kurtzman ďalej dodal, že pôjde v mnohých smeroch o veľmi hĺbavý a psychologický projekt, ktorý už v týchto chvíľach naberá obsadenie. Seriál by si mal odbiť premiéru na jeseň 2019.

 

Raňajky

 

Dorazili fotky z natáčania snímky Morbius

 

Natáčanie komiksovky Morbius je už v plnom prúde, a tak bolo iba otázkou času, kedy na internet uniknú nejaké tie nové obrázky. Na tých dnešných nájdeš napríklad Jareda Leta v úlohe Michaela Morbiusa a Matta Smitha, ktorý stvárňuje Loxiasa Crowna. Režíruje Daniel Espinosa (Life) a premiéra je naplánovaná na 30. júla (červenec) 2020.

 

 

 

The Angry Birds Movie 2 sa predstavuje novým trailerom

 

Spoločnosť Sony Pictures zverejnila ďalšiu ukážku z pripravovaného animáku The Angry Birds Movie 2. Za réžiou stojí dvojica Thurop Van Orman (seriál The Marvelous Misadventures of Flapjack) a John Rice (seriál Rick and Morty), no a čo sa hereckého obsadenia týka, vo filme budeme opäť počuť hlasy hercov, ako Jason Sudeikis, Josh Gad, Bill Hader, Danny McBride a Peter Dinklage. Premiéry sa u nás dočkáme 3. októbra (říjen) 2019.

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net, indiewire.com, comingsoon.net, comingsoon.net