Máme tu ďalší prehľad noviniek zo sveta filmu aj seriálu. Aj dnes sa v našej pravidelnej rubrike Raňajky s Filmkultom dozvieš všetky podstatné informácie z posledných dní.

 

Po konci 8. série Game of Thrones nás čaká ešte dokument

 

Stanica HBO oznámila, že po skončení finálnej série Game of Thrones dorazí pre fanúšikov seriálu ešte Game of Thrones: The Last Watch, teda dvojhodinový dokument o tvorbe poslednej série. Stojí za ním uznávaná britská dokumentaristka Jeanie Finlay, ktorá strávila rok sledovaním a zaznamenávaním natáčania. Dokument si odbije premiéru 26. mája (květen) 2019, týždeň po skončení 8. série.

 

 

Aplikácia ti nájde partnera, ktorý je tiež fanúšikom Game of Thrones

 

Pri Game of Thrones ešte zostaneme. Zoznamovacia aplikácia OkCupid totiž spustila novú funkciu, ktorá ľuďom pomôže nájsť partnera vďaka rovnakej láske k tomuto seriálu. Ak teda užívateľ vo svojom účte verejne odpovie, že je fanúšikom Game of Thrones, objaví sa pri jeho profile akýsi odznak. A algoritmus aplikácie následne začne týchto užívateľov spájať.

 

Raňajky

 

Seriál The Twilight Zone sa pripomína novou ukážkou

 

Reboot úspešného sci-fi/hororového seriálu The Twilight Zone, na ktorom sa podieľa aj Jordan Peele (Get Out, Us), dostal ďalší trailer. Seriál bude pozostávať z rôznych hororových, mysterióznych aj sci-fi príbehov a okrem samotného Peela si zahrá aj Adam ScottJohn ChoKumail NanjianiSanaa LathanGreg KinnearSteven YuenJacob TremblayAllison Tolman či Tracy Morgan. Premiéra je naplánovaná na 1. apríla (duben) 2019.

 

 

Snímka Jay and Silent Bob je dotočená

 

Kevin Smith prostredníctvom svojho účtu na Twitteri oznámil, že natáčanie rebootu Jay and Silent Bob je po 21 dňoch dokončené. Okrem spomínaného Smitha si svoju úlohu zopakuje aj Jason Mewes, pričom o réžiu a scenár sa postaral samotný Kevin Smith (Dogma, Clerks).

 

 

V interaktívnej novinke budeš rozhodovať o osude Beara Gryllsa

 

Netflix si po Black Mirror: Bandersnatch pripravil pre divákov ďalší interaktívny projekt. Nesie názov You Vs. Wild a užívatelia prostredníctvom neho zažijú dobrodružnú jazdu nezmapovaným terénom spoločne s legendou menom Bear Grylls. A ako naznačuje už nižšie priložený trailer, divák si sám zvolí, ktorou cestou sa Bear vydá. Za réžiou stojí Ben Simms (Shark Tank) a všetkých 8 epizód bude sprístupnených už 10. apríla (duben) 2019.

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, ew.com, comingsoon.net