Matthew McConaughey a Snoop Dogg si očividne rozumejú. Bolo to jasné z promovania The Beach Bum, ako i všetkých ostatných rozhovorov, ktoré spolu viedli nielen v médiách. Prenieslo sa to aj do samotného filmu, ktorého natáčanie bolo pre oboch viac než zábavné a zaujímavé. Ako sme ťa už dávnejšie informovali, Snoop vymenil v jednej zo scén, kde spolu ich postavy fajčili marihuanu, rekvizitu za pravé orechové. Matthew sa teda znedazdajky zhúlil a následne zažil krásnu noc. 

 

Nielenže sa Matthew poriadne zhúlil, celú noc rozprával cudzími jazykmi a po natáčaní sa so Snoopom išli zabávať. Okrem toho Snoop povedal, že Matthew rapoval celých 13 hodín. Neprezradil už však, či mu to šlo dobre alebo nie. Nižšie si môžeš pozrieť video, kedy snímku promovali u Jimmyho Kimmela. Je jasné, že títo dvaja v budúcnosti ešte niečo vyšpekulujú. 

 

 

Čo sa samotného filmu týka, ten nám ukáže bláznivú jazdu jedného sympatického flákača. Svojím štýlom možno trochu pripomenie kultový film Strach a hnus v Las Vegas od Terryho Gilliama. Podľa všetkého sa zdá, že by sme mohli dostať podobne šialený a absurdný príbeh.

 

O scenár a réžiu sa postaral Harmony Korine, ktorý stojí za komédiou Spring Breakers. Je zrejmé, že aj The Beach Bum bude na Spring Breakers v mnohom nadväzovať, čo vidno už z podobnej vizuálnej stránky. Vo vedľajších úlohách sa predstavili Isla Fisher, Zac Efron, Martin Lawrence, Stefania LaVie Owen a Jimmy Buffett. U nás sa do kín nedostal, no určite sa k nemu už nejako dá dostať. 

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: esquire.com, dailymail.co.uk