Pokračovanie hororu Tiché miesto už síce nejakú dobu má svoj dátum premiéry, no nad projektom stále viselo hneď niekoľko otáznikov. Zdá sa však, že najnovšia informácia o obsadení dvojky nedávne dohady konečne potvrdila. A hoci sa dlho hovorilo o tom, že príbeh bude tentokrát sledovať úplne inú rodinu, tak v druhej časti skutočne uvidíme práve Emily Blunt a dokonca aj jej dve deti, ktoré stvárňujú Millicent Simmonds a Noah Jupe.

 

Tiché miesto

 

No a aby toho nebolo málo, k obsadeniu sa pridáva aj talentovaný Cillian Murphy (Batman Begins, seriál Peaky Blinders). Ten by si mal zahrať muža s neznámymi zámermi, ktorý sa pripojí k rodine na čele s Emily Blunt. Za scenárom aj réžiou stojí John Krasinski (A Quiet Place) a zatiaľ nepomenované pokračovanie dorazí do kín 15. mája (květen) 2020. Pri pokračovaniach však ešte chvíľu ostaneme.

 

Teda, tak trochu. Reč je totiž o komiksovke The Suicide Squad, ktorá bola doposiaľ označovaná ako reštart s novými postavami. Ako ale môžeme súdiť podľa posledných správ, pôjde skôr o akési polopokračovanie. Naznačuje to obsadenie Jaia Courtneyho, ktorý si zopakuje úlohu Captaina Boomeranga. V ďalšom dobrodružstve jednotky Suicide Squad by sa ale mala mihnúť aj Harley Quinn stvárnená Margot Robbie.

 

Tiché miesto

 

Momentálne nám tak zostáva iba čakať na ďalšie informácie a prípadný návrat iných členov prvého filmu. O scenár aj réžiu The Suicide Squad sa postará James Gunn (Guardians of the Galaxy) a premiéra snímky je momentálne naplánovaná na 6. augusta (srpen) 2021. Pre viac informácií klikaj sem.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: collider.com, collider.com