Som si istý, že aj tohto roku napíšeme v určitom momente list, v ktorom každého vyzveme, aby sa vyhýbal internetu. Myslím, že tentokrát pôjde o väčšie množstvo spoilerov ako minule (pri Avengers: Infinity War). Žijeme v kultúre, ktorá chce vedieť všetko a stále sa to zhoršuje. Svet je prepojený sociálnymi médiami a informácie sa presúvajú v priebehu sekúnd,“ prehlásil pre Box Office Pro režisér Joe Russo.

 

Kreatívny tvorca ďalej divákom odporučil, aby na extrémne očakávanú marvelovku Avengers: Endgame zašli počas otváracieho víkendu, pretože spoilery sa takmer určite začnú šíriť abnormálnou rýchlosťou, a to ihneď po premiére (Čína má navyše premiéru už v stredu, takže si na nete dávajte bacha).

 

Filmári sa snažia o to, aby sme do kina vstúpili s takmer nulovými informáciami. Aj z toho dôvodu sa v minulosti v traileri pre Infinity War rozhodli pridať zábery, ktoré sa do finálnej verzie nedostali. Cielené zmätenie divákov upútavkou bolo jednou z možností, ako docieliť toho, aby do kinosály prišli prakticky úplne nepripravení. Niečo podobného si na nás preto zrejme pripravili aj pri traileri k Endgame.

 

 

To je ten pocit, ktorý chceme s bratom replikovať pre ostatné deti túžiace byť prekvapené. Práve preto obmedzujeme množstvo dostupných informácií. Preto sa snažíme ľudí miasť,“ odôvodnil kroky bratov Russovcov Joe Russo dodávajúc, že aj malá nápoveda z traileru môže zničiť film.

 

Avengers: Endgame sa stane zatiaľ najldhšou marvelovkou s približne 3-hodinovou stopážou. Podľa posledných informácií by malo ísť o rovných 182 minút.

 

Máme množstvo postáv, s ktorými znova pracujeme, a vyžadujú si takéto množstvo času,“ zdôvodnil dĺžku filmu Russo. Avengers: Edngame sa na Slovensku dočkáš 25. apríla (duben) 2019. Pre ďalšie informácie klikni sem.

 

Spoilery pre Avengers: Endgame budú výraznejšie než pri Infinity War, upozorňujú tvorcovia

Ohodnoť článok
19
Zdroj: collider.com, collider.com
Foto: Marvel Studios