Pokiaľ nepatríš medzi fanúšikov tínedžerskej romantiky s dávkou erotického napätia, snímka After: Bozk pôjde skutočne mimo teba. Ak ťa ale filmy na štýl Fifty Shades of Grey dostávajú do varu, mal by si určite spozornieť.

 

V príbehu vysokoškolského vzťahu Tessy (Josephine Langford) a Hardina Scotta (Hero Fiennes Tiffin) proti sebe stoja dva protiklady. Nevinná panna Tessa je príkladnou študentkou, zatiaľ čo Hardina všetci radia do kategórie nebezpečných rebelov, z ktorých nevzíde nič dobré. Pred ním ju samozrejme všetci vystríhajú, ale ako môžeš vidieť v nižšie priloženej ukážke, mladá hrdinka svojmu náprotivku podľahne.

 

 

Romantická dráma After: Bozk bola natočená podľa prvej časti bestselleru spisovateľky Anny Tod. V prípade finančného úspechu by sme teda mohli počítať s ďalšími filmovými pokračovaniami. Kvalitatívne sa ale podľa všetkého dočkáme projektu na úrovni série Twilight či Fifty Shades of Grey, takže s uspokojením náročnejšieho diváka zrejme nemožno počítať.

 

Ak ti znie priezvisko kľúčovej hereckej predstaviteľky Josephine Langford povedome, možno si videl populárny seriál od Netflixu 13 Reasons Why, kde si hlavnú rolu pre seba ukradla jej talentovaná sestra Katherine Langford.

 

Okrem hlavnej dvojky sa vo filme objavia herci, ako Selma Blair, Jennifer Beals, Peter Gallagher, Meadow Williams, Jessica Barth či Samuel Larsen. Film režírovala Jenny Gage (dokument All This Panic) a slovenská i česká premiéra je plánovaná na 11. apríla (duben) 2019.

Ohodnoť článok
6
Foto: Aviron Pictures