Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.

 

Zahrá si Vin Diesel v pokračovaní Avatara?

 

Obľúbenec Vin Diesel zdieľal na svojich sociálnych sieťach video z natáčania ďalších Avatarov, ktoré je momentálne v plnom prúde. Na záberoch s režisérom Jamesom Cameronom prezradil, že s ním vždy chcel pracovať, vďaka čomu na internete rozprúdil poriadnu debatu. Je teda možné, že si Vin v Avatarovi skutočne zahrá.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

And the journey continues... #Blessed #Grateful #Avatar

Príspevok, ktorý zdieľa Vin Diesel (@vindiesel),

 

Neom v Matrixe sa mohla stať Sandra Bullock

 

Producent Lorenzo di Bonaventura prezradil, že pri hľadaní toho správneho herca pre postavu Nea boli dokonca ochotní zmeniť pohlavie a obsadiť Sandru Bullock. Tá dostala dokonca aj scenár, no v tej dobe to nebolo nič pre ňu.

 

Raňajky (piatok)

 

Adaptácia slávnej Akiry sa začína posúvať vpred

 

Hraná adaptácia kultovej mangy a anime s názvom Akira by sa mala nakrúcať v Kalifornii, pričom k projektu je ako režisér stále pripojený Taika Waititi (Thor: Ragnarok, What We Do in the Shadows). Kedy sa ale začne natáčať a kto si vo filme zahrá, to zatiaľ nevieme. Waititi sa však dávnejšie vyjadril, že by chcel iba ázijských hercov. O produkciu sa postará napríklad aj Leonardo DiCaprio.

 

Raňajky (piatok)

 

Režisér gangsteriek Scarface a The Untouchables prichádza s novým filmom

 

Krimi thriller Domino od režiséra Briana De Palmu sa predstavil prvým trailerom. V ňom bude dánsky policajt Christian (Nikolaj Coster-Waldau) hľadať člena ISIS, ktorý zabil jeho parťáka. Počas pátrania však nebude bojovať iba o pomstu, ale aj vlastný život.

 

Ocitne sa totiž v hre dvojitého agenta CIA (Guy Pearce), ktorý vraha Christianovho partnera využíva na chytenie iného člena ISIS. Scenár napísal Petter Skavlan (Kon-Tiki) a okrem vyššie spomínaných hercov si zahrá aj Carice van Houten. Americká premiéra je naplánovaná na 31. mája (květen) 2019.

 

 

Dave Bautista je v rodinnej komédii agentom v utajení

 

Debutovými zábermi sa predstavila aj rodinná komédia s názvom My Spy s Daveom Bautistom v hlavnej úlohe. Ten si zahrá agenta CIA v utajení, ktorého prekukne 9-ročné dievča (Chloe Coleman). Za réžiou stojí Peter Segal (Naked Gun 33 1/3: The Final Insult, The Longest Yard) a o scenár sa postarali Jon a Erich Hoeberovci (Battleship, Red). Premiéry sa dočkáme niekedy v priebehu tohto roku.

 

 

V zajatí démonov 3 uvidíme v roku 2020

 

Spoločnosť New Line Cinema oznámila dátum premiéry tretieho dielu hororovej série The Conjuring. Ten sa dostane do kín 11. septembra (září) 2020. Pre viac informácií klikaj sem.

 

V zajatí démonov 3 uvidíme budúci rok a Vin Diesel si možno zahrá v Avatarovi

Ohodnoť článok
2
Zdroj: joblo.com, comingsoon.net, comingsoon.net, comicbook.com, comingsoon.net, comingsoon.net