Famózny Keanu Reeves patrí medzi výnimočne populárnych a zároveň mimoriadne talentovaných hercov. Tento status získal aj vďaka svojej dobrosrdečnej povahe, ktorú nám predviedol taktiež pri nedávnom núdzovom pristávaní lietadla, kedy sa postaral o ostatných spolucestujúcich.

 

O jeho hereckých kvalitách okrem Reevesovej bohatej filmografie svedčí aj nové video z dôkladnej prípravy pre tretiu časť akčnej série John Wick, kde sa herec opätovne zhostil roly špičkového nájomného zabijaka. Aby Reevesove pohyby a streľba pôsobili čo najlepšie, podstúpil tréning so skutočným profesionálom.

 

 

O hercovu prípravu sa na videu postaral majiteľ Vigilance Elite Shaw Ryan, ktorý je bývalým príslušníkom Navy SEALs a CIA. Ryanovu ďalšiu prácu si môžeš naštudovať prostredníctvom jeho instagramového účtu. Dvojica videí je ďalším dôkazom toho, že akcia v Johnovi Wickovi 3 bude stáť skutočne za to.

 

V tomto ohľade nejde len o náš názor, ale taktiež o prehlásenie režiséra, Chada Stahelskiho. „Scéna na koni je však naše ,fuck you’ všetkým ostatným. Budeme jednoducho robiť množstvo vecí a budeme ich robiť lepšie, než iní,“ opísal známy záber z predošlých trailerov Stahelski.

 

Okrem starých známych hercov na čele s Reevesom v príbehu uvidíme aj Halle Berry, ktorá bude vo filme stáť po boku zabijaka Wicka. Slovenskú premiéru si budeš môcť užiť už 23. mája (květen) 2019. Viac informácií o tretej epizóde Johna Wicka nájdeš tu.

 

Ohodnoť článok
21
Zdroj: ladbible.com
Foto: Lionsgate