Štart do nového pracovného týždňa sa ani tentokrát nezaobíde bez našej rubriky Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa už tradične oboznámi s najzaujímavejšími novinkami z posledných dní.

 

Fanúšik kúpil cez eBay 2 lístky na Avengers: Endgame za 15 000 dolárov

 

Predpredaj lístkov na Avengers: Endgame bol nedávno spustený, čo medzi fanúšikmi spôsobilo poriadnu bitku o lístky na čo najskoršie premietanie. To niektorí ľudia využili aj prostredníctvom eBay, kde vstupenky predávali za šialené ceny. A práve tam niekto nedávno zaplatil za dva lístky astronomických 15 000 dolárov.

 

Raňajky

 

Režisér Drive predstavuje seriál z prostredia nájomných vrahov

 

Seriál Too Old to Die Young od režiséra Nicolasa Windinga Refna (Drive) sa predstavil novou ukážkou. Príbeh sa zameria na smútiaceho policajta (Miles Teller), ktorý sa spoločne s vrahom jeho partnera ocitne v podsvetí Los Angeles, ovládanom Yakuzou, ruskými mafiánmi, mexickými kartelmi a nájomnými vrahmi. Každá z desiatich epizód bude mať 90 minút a premiéra na Amazon Prime je naplánovaná na 14. júna (červen) 2019.

 

 

2. séria Yellowstone vnadí debutovou ukážkou

 

Spoločnosť Paramount Network zverejnila prvý trailer pre druhú sériu Yellowstone. Tá si odbije premiéru 19. júna (červen) 2019 a okrem Kevina Costnera sa vrátia všetky hlavné postavy. Na 2. sérii opäť pracoval talentovaný scenárista a režisér Taylor Sheridan (Wind River, Hell or High Water, Sicario).

 

 

Dave Bautista si zahrá v zombie filme od Zacka Snydera

 

V zombie snímke Army of the Dead od Zacka Snydera si jednu z postáv zahrá Dave Bautista. Film vznikne pod hlavičkou Netflixu a jeho príbeh sa bude odohrávať v Las Vegas, kde muž po vypuknutí zombie nákazy zhromaždí skupinu žoldnierov. S ňou sa v karanténnej zóne plnej zombie následne pokúsi o najväčšiu lúpež v histórii. Rozpočet sa bude údajne pohybovať na úrovni 70 miliónov dolárov.

 

Raňajky

 

Hraný seriál Cowboy Bebop má hlavné obsadenie

 

Hraná seriálová adaptácia slávneho anime Cowboy Bebop, ktorá vznikne pod krídlami Netflixu, nabrala herecké obsadenie. Spikea Spiegela si zahrá John Cho (Searching), jeho parťáka Jeta Mustafa Shakir (Luke Cage), pôvabnou Faye Valentine sa stane Daniella Pineda (Jurassic World: Fallen Kingdom), no a záporáka menom Vicious stvárni Alex Hassell (Suburbicon).

 

Obsadený by mal byť aj hacker Radical Edward. Alex Garcia Lopez (Daredevil, The Punisher) zrežíruje prvé dve epizódy z celkovo desiatich, pričom o scenár tej prvej sa postará Christopher Yost (Thor: The Dark World, Thor: Ragnarok). Tvorca pôvodného anime Shinichiro Watanabe stojí pri projekte ako konzultant.

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, joblo.com, wegotthiscovered.com