O pripravovanej tímovke The Suicide Squad od režiséra Jamesa Gunna (Guardians of the Galaxy) sa spočiatku hovorilo ako o reštarte s novými postavami, toto vyjadrenie však nedávno spochybnilo oznámenie návratu Jaia Courtneyho do úlohy Captaina Boomeranga. V posledných dňoch bolo navyše potvrdené, že sa objaví aj Viola Davis v úlohe veliteľky Amandy Waller či Rick Flag v podaní Joela Kinnamana.

 

Je teda jasné, že o reštarte s novými postavami nemôže byť reč. Keďže sa v ďalšom dobrodružstve Suicide Squad objavia aj herci a postavy z pôvodného filmu Davida Ayera, uvidíme akýsi soft reboot, v ktorom si okrem navrátilcov zahrá aj niekoľko nových členov, ako napríklad King Shark a Polka Dot Man. A skutočnosť, že určite nepôjde o klasické pokračovanie, potvrdil aj producent Peter Safran.

 

Suicide Squad

 

Snímka nesie názov The Suicide Squad. Nie je to Suicide Squad 2 a nejde o pokračovanie. Poviem iba toľko, že sa to volá The Suicide Squad,“ prezradil Safran. Tá najviac prekvapivá novinka sa však týka postavy Idrisa Elbu. Predchádzajúce správy o tom, že charizmatický Elba nahradí Willa Smitha v úlohe Deadshota, sa totiž ukázali ako nepravdivé.

 

Zahraničné média informujú, že sa tvorcovia (spoločnej s Elbom a Gunnom) rozhodli nechať Smithovi otvorené dvere pre prípadný návrat, nakoľko jeho neúčasť v druhom filme s jednotkou Suicide Squad bola zapríčinená nedostatkom času. Koho si teda Edris Elba nakoniec zahrá, to zatiaľ nevieme. Veríme však, že sa v komiksovej predlohe dozaista nájde postava, ktorá mu bude sedieť.

 

Suicide Squad

 

Taktiež sa opäť raz začalo hovoriť o návrate Harley Quinn, ktorú stvárňuje Margot Robbie. Za réžiou aj scenárom The Suicide Squad stojí už vyššie spomínaný James Gunn (Guardians of the Galaxy) a premiéra snímky je momentálne naplánovaná na 6. augusta (srpen) 2021. Pre viac informácií klikaj sem.

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net, comicbookmovie.com, comingsoon.net, heroichollywood.com
Foto: BossLogic/Warner Bros.