Seriálový spin-off Breaking Bad s názvom Better Call Saul patrí bezpochyby k tým najlepším seriálom súčasnosti. Koniec koncov, 4. sérii sme v recenzii udelili nadšených desať bodov z desiatich. A hoci sa na ďalšie dobrodružstvá charizmatického právnika Saula Goodmana (Bob Odenkirk) už nesmierne tešíme, budeme si musieť počkať o čosi dlhšie.

 

Ako sa totiž v nedávnom rozhovore vyjadrila prezidentka stanice AMC Networks Sarah Barnett, 5. sériu neuvidíme skôr než v roku 2020. Barnett tiež dodala, že uponáhľanie výroby by sa mohlo negatívne prejaviť na výslednej kvalite, a to rozhodne nechce. Na jednej strane je smútok fanúšikov z dlhšej prestávky pochopiteľný, no treba sa na to pozrieť aj z iného uhla.

 

Tvorca seriálu Vince Gilligan je známy vďaka svojmu starostlivému plánovaniu a vytváraniu skvelých príbehov, takže dať mu dostatok času je to najrozumnejšie, čo stanica AMC mohla urobiť. A pri pohľade na obrovský úspech prvých štyroch sérií to platí dvojnásobne. Navyše, Gilligan má momentálne plné ruky práce aj s prípravou Breaking Bad filmu, ktorý by sa mal točiť okolo postavy Jesseho Pinkmana (Aaron Paul).

 

Better Call Saul

Ohodnoť článok
5
Zdroj: screenrant.com