S významným úspechom streamovacích služieb sa čoraz viac známych filmových hercov posúva taktiež k seriálom. 48-ročnú Umu Thurman môžeš poznať predovšetkým z hitov Quentina Tarantina, ako Kill Bill či Pulp Fiction. A predstava skúsenej Thurman v hororovom seriáli od Netflixu veru neznie vôbec zle.

 

Prvá séria Chamber sa bude sústrediť na mladé dievča, ktorej po infarkte transplantovali nové srdce. Jej záujem o identitu a dôvod náhleho úmrtia darkyne ju prináša na temné zákutia. Povaha hlavnej hrdinky sa mení a čoraz viac pripomína osobu zosnulého dievčaťa. Jej matku Nancy v seriáli stvárňuje práve spomínaná Uma Thurman.

 

 

Zápletka Chambers by mohla obstáť prostredníctvom celovečerného filmu, no či bude dostatočne zaujímavou aj na seriálové spracovanie je zatiaľ otázne. Hororových nadšencov by ale novinka od Netflixu mohla určite zaujať. Mimo Umy Thurman v seriáli uvidíš hercov, ako Sivan Alyra Rose, Griffin Powell-Arcand, Nicholas Galitzine, Tony Goldwyn a ďalších.

 

Showrunnerkami seriálu sa stali Akela Cooper a Leah Rachel. Druhá zo spomínaných osôb sa na Chambers ďalej podieľala aj z pozície scenáristky. Premiéra tejto hororovej novinky je plánovaná koncom mesiaca, a to konkrétne na 26. apríla (duben) 2019.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Netflix