Myslím, že bez ohľadu na to, čo si budú ľudia o tejto sérii myslieť – a tým nechcem uraziť kritikov – ale keď už strávia pol hodinu písaním svojho negatívneho posudku o poslednej sérii, z môjho uhľa pohľadu sa môžu poj*bať,“ vyhlásil pre Esquire Kit Harington, predstaviteľ Jona Snowa.

 

Herec a jeho kolegovia seriálu odovzdali za posledné roky množstvo energie, a tak je jeho emotívna reakcia celkom pochopiteľná. „Pretože viem, koľko bolo do toho vloženej práce. Viem, koľkým ľudom na tom záležalo. Viem, aký veľký tlak na seba ľudia kládli, a viem, koľko bezsenných odpracovaných nocí nás to stálo,“ opísal náročnú prácu na svetoznámom seriáli Harington.

 

Odkaz Kita Haringtona kritikom: Ak sa vám nebude finále Game of Thrones páčiť, môžete sa poj*bať

 

Pripomeňme si článok, v ktorom sme ťa informovali o tom, že Harington počas natáčania Game of Thrones zažil skutočne nepríjemné obdobie, kedy musel vyhľadať terapeuta. Byť najväčšou hviezdou obrovského seriálového hitu nie je skrátka žiadna prechádzka ružovou záhradou a tlak z veľkej zodpovednosti musel byť v prípade Haringtona skutočne mimoriadny.

 

Pokiaľ budú ľudia z poslednej série sklamaní, Harington už na podobné názory jednoducho neberie ohľad. „Koniec koncov, nikto nie je väčším fanúšikom tejto show ako my, čiže sme to svojím spôsobom robili aj pre seba,“ prehlásil herec s tým, že pre uspokojivý záver urobili všetko, čo mohli. Druhú časť očakávaného finále uvidíš už 22. apríla.

Ohodnoť článok
16
Zdroj: indiewire.com
Foto: HBO