Nasledujúci text bude obsahovať spoilery z prvej časti 8. série Game of Thrones!

 

Sľúbeného camea známeho speváka Eda Sheerana v seriáli Game of Thrones sme sa dočkali už v minulej sérii v časti Dragonstone, kedy sa s ním a s ostatnými vojakmi Lannisterovcov stretla okolo idúca Arya.

 

Celá partia vojakov na čele so Sheeranovou postavou sa ukázala byť ako slušná skupina chlapov, ktorí mladú cudzinku ponúkli jedlom a pitím. O ďalšom osude postavy Eda Sheerana sme však až do včerajšej úvodnej časti 8. série nepočuli nič viac. To ale zmenil rozhovor dvojice prostitútok.

 

Slečny najaté k Bronnovmu potešeniu sa ešte pred svojou prácou začali rozprávať o útoku drakov na armádu Lannisterovcov, ktorej bol Bronn súčasťou. Rozvášnenému žoldnierovi sa ich rozhovor pochopiteľne nepozdával, pretože spomienky na drakov neboli vôbec príjemné, ale diváci sa aspoň mohli dozvedieť o osude postavy Edda Sheerana.

 

  

Jedna z prostitútok menom Craya spomínala na ryšavého vojaka Lannisterovcov Eddieho. Ten mal súboj s vojskami Daenerys prežiť, no jeho tvár bola dračím ohňom príšerné znetvorená.

 

Chudák Eddie mal totiž prísť o viečka, na čo sa prostitútka Dirah spýtala svojej kamarátky Crayii, ako môže spávať bez očných viečok. Tvorcovia oficiálne nepotvrdili, že išlo o postavu Eda Sheerana, ale zatiaľ tomu rozhodne všetko nasvedčuje.

 

Celý rozbor hlavných momentov prvej časti 8. série nájdeš v tomto článku. Druhú časť finále budeme môcť vidieť už 22. apríla, a teda ihneď v nasledujúci pondelok.

Ohodnoť článok
4
Zdroj: screenrant.com
Foto: HBO