Tvorcovia a herci z Fast & Furious spin-offu Hobbs & Shaw počas natáčania sľubovali, že snímka bude na rozdiel od hlavnej série temnejšia a oveľa viac ukotvená v realite. Potom ale prišiel prvý trailer a všetky tieto rečičky okamžite leteli von oknom. Ukážka bola totiž plná prepálenej akcie a šialene nereálnych momentov, čo sa mnohým fanúšikom dozaista nepáčilo.

 

Na strane druhej sú však diváci, ktorým táto skutočnosť vôbec neprekáža a plánujú sa v kine poriadne zabaviť. Koniec koncov, Dwayne Johnson a Jason Statham už v The Fate of the Furious jasne dokázali, že chémia medzi funguje na jednotku. A inak tomu nebude ani v prípade ich vlastného dobrodružstva Hobbs & Shaw, ktoré sa nám dnes pripomína ďalším novým trailerom.

 

 

Ten opäť raz vnadí najmä na bláznivé akčné sekvencie popierajúce fyzikálne zákony, vzájomné držkovanie medzi Johnsonom a Stathamom, ale aj na humor a vylepšeného záporáka v podaní charizmatického Idrisa Elbu. Či ťa to však dokáže nalákať natoľko, aby si zašiel do kina a film si tak poriadne vychutnal na čo najväčšom plátne, to už záleží od tvojich preferencií. Podľa nás to vyzerá úplne úžasne. Teda, ak si sa tešil na bláznivú akčnú jazdu s nereálnymi scénami. Čím prepálenejšie, tým lepšie. 

 

Za réžiou stojí David Leitch (John Wick, Deadpool 2), o scenár sa postaral Chris Morgan (Wanted, Fast & Furious 4-8) a okrem vyššie spomínaných hercov sa objaví napríklad aj Vanessa Kirby či Eiza González. Premiéra snímky Hobbs & Shaw je u nás naplánovaná na 1. augusta (srpen) 2019. a pokiaľ sa o nej chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

Ohodnoť článok
11