Ak si sa v poslednom období dostal na internet čo i len náhodou, tak ti určite neunikli správy o streamovacej platforme s názvom Disney+, ku ktorej spusteniu dôjde 12. novembra (listopad) 2019. Diváci si prostredníctvom nej budú môcť už v deň štartu vychutnať množstvo získaných aj originálnych projektov, tvorených napríklad aj komiksovými seriálmi s postavami z MCU.

 

Nad minisériami, ako Loki, Falcon & Winter Soldier či WandaVision bude mať dokonca priamy dohľad samotný šéf Marvel Studios Kevin Feige, čo by mohlo naznačovať, že ich príbehy budú prepojené s dianím priamo v MCU. A presne to teraz v nedávnom rozhovore Feige aj potvrdil. „Tieto epizódy sa budú prelínať s filmami významným spôsobom. Ide o úplne novú formu rozprávania, ktorú môžeme preskúmať a hrať sa s ňou,“ vysvetlil Feige.

 

Marvel

 

Je teda jasné, že vyššie spomínané seriály budú so svetom MCU spriaznené oveľa viac, než ako tomu bolo v prípade Agents of S.H.I.E.L.D., Agent Carter či príbehov členov The Defenders na Netflixe. V chystaných seriáloch si navyše zahrajú tí istí herci (Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Elizabeth Olsen, Paul Bettany), ktorých pravidelne stretávame aj na veľkom plátne, takže previazanosť s MCU je pochopiteľná.

 

Či ťa ale jednotlivé postavy bavia natoľko, aby si týmto seriálom venoval svoj čas, to už sa musíš rozhodnúť sám. Určite však bude zaujímavé sledovať, akým spôsobom sa projekty napoja na filmové univerzum a akou kvalitou budú vlastne disponovať.

Budeš sledovať seriály s MCU postavami?
Určite
365 hlasov
Ešte neviem
70 hlasov
Nie
22 hlasov
Ohodnoť článok
9
Zdroj: collider.com