Tvorcovia Avengers. Endgame už niekoľkokrát prízvukovali, že z filmu nechcú ukázať príliš veľa záberov, aby divákov zbytočne nepripravili o prekvapenia, ktoré na nich čakajú v kinosálach. A hoci sa im dôležité informácie a scény filmu doposiaľ darilo udržať utajené veľmi dobre, zdá sa, že teraz je tomu už definitívny koniec.

 

Ako totiž hlásia najnovšie správy, z tábora Marvel Studios údajne došlo k úniku záberov a obrázkov, ktoré by mali odhaľovať niekoľko kľúčových momentov z očakávanej komiksovky. Tieto spoilery sa vraj momentálne rýchlo šíria naprieč viacerými platformami sociálnych médií, takže ti odporúčame, aby si si poriadne premyslel, na čo v súvislosti s Avengers: Endgame vlastne klikneš.

 

 

Štúdio sa k úniku nevyjadrilo, no včera prostredníctvom účtu na Twitteri zverejnilo žiadosť, v ktorej dvojica režisérov prosila divákov o to, aby po návšteve kina ostatným neprezradili detaily príbehu Avengers: Endgame. Čo sa spomínaného úniku týka, povráva sa, že by vinníkom mohla byť nejaká osoba s prístupom k snímke.

 

Aby ale neostalo iba pri rečiach, máme pre teba prichystaných aj niekoľko najnovších ukážok z posledných dní. Pokiaľ teda stále nemáš dosť záberov z Avengers: Endgame, môžeš si vo videách nižšie užiť napríklad rekapituláciu všetkých doterajších MCU filmov či pokochať sa Tonyho novým oblekom. No ak nechceš vedieť, ktorá ďalšia postava sa nachádza na tomto obrázku, tak stredné video určite vynechaj

 

 

 

 

Za réžiou stojí overené bratské duo Anthony a Joe Russovci, no a o scenár sa opäť postaral Christopher Markus spoločne so Stephenom McFeelym (všetci štyria pracovali na filmoch, ako Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War či Avengers: Infinity War). Premiéra snímky Avengers: Endgame je u nás naplánovaná na 25. apríla (duben) 2019 a pokiaľ sa o nej chceš dozvedieť ešte viac, vstúp do tohto vlákna.

 

Avengers leak

 

Avengers leak

 

Marvelu unikli na internet spoilerové scény z Endgame. Nový trailer zhŕňa všetkých 22 filmov MCU

Ohodnoť článok
4
Zdroj: heroichollywood.com, youtube.com, youtube.com, youtube.com, heroichollywood.com