Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.


V Disney zvažujú Star Wars filmy z obdobia Knights of the Old Republic

 

Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy na nedávnej udalosti Star Wars Celebration prezradila, že by sme sa v budúcnosti mohli dočkať filmov z obdobia Knights of the Old Republic. Nič konkrétne síce nepotvrdila, no mnohých fanúšikov určite poteší skutočnosť, že v Disney uvažujú aj nad takýmito projektami.

 

 

3. séria Westworldu dorazí budúci rok

 

Predseda WarnerMedia Bob Greenblatt potvrdil, že tretiu sériu Westworldu uvidíme v roku 2020. Na konkrétnejší dátum si budeme musieť ešte počkať.

 

Raňajky

 

Disney kúpilo Fox hlavne kvôli streamovacej platforme Disney+

 

Výkonný riaditeľ Disney Bob Iger prezradil, že jedným z hlavných dôvodov, kvôli ktorým spoločnosť Disney kúpila Fox, bolo práve rozhodnutie naštartovať vlastnú streamovaciu platformu. Knižnica Disney+ tak bude aj vďaka projektom Foxu plná mnohých filmových aj seriálových projektov.

 

Raňajky

 

Režisér Spider-Mana natočí mix biblického príbehu a Highlandera

 

Jon Watts (Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Far from Home) natočí pre Warner Bros. snímku s názvom Methuselah. Tá sa bude sústrediť na biblickú postavu, ktorá dokázala žiť viac než 400 rokov. Hlavná postava by mala v priebehu svojich dobrodružstiev získať množstvo zručností, pričom film by mal nejakým spôsobom pripomínať napríklad aj Highlandera.

 

S hlavnou úlohou je spájaný Michael B. Jordan (Creed, Black Panther) a o prvý návrh scenára sa postaral Tony Gilroy (trilógia Jasona Bourna, Michael Clayton). Watts a Jordan by mali v najbližšej dobe hľadať nového scenáristu.

 

Raňajky

 

Mark Wahlberg si zahrá bionicky vylepšeného tajného agenta

 

Travis Knight (Bumblebee, Kubo and the Two Strings) natočí snímku The Six Billion Dollar Man, vychádzajúcu z rovnomenného, akčného sci-fi seriálu zo 70. rokov minulého storočia. Hlavným hrdinom je bývalý astronaut Steve Austin, ktorý má vďaka svojim bionickým implantátom nadľudskú silu, čo z neho robí perfektného tajného agenta.

 

Scenár napísal Bill Dubuque (The Judge, The Accountant) a úlohu Austina si strihne Mark Wahlberg. Štúdio Warner Bros. stanovilo premiéru na 5. júna (červen) 2020. Kedy sa ale začne natáčať, to zatiaľ nevieme.

 

Raňajky

Ohodnoť článok
2
Zdroj: epicstream.com, screenrant.com, collider.com, screencrush.com, collider.com
Foto: LucasArts