Finálny trailer (ešte nás samozrejme čakajú rôzne televízne spoty či krátke ukážky) viac-menej divákom predstavuje doposiaľ videné zábery, na ktorých máme možnosť sledovať konflikt zmenenej Jean (Sophie Turner) bojujúcej proti každému, kto sa jej postaví do cesty. Jedným z jej úhlavných nepriateľov sa stane Magneto (Michael Fassbender). Ten ale, zdá sa, proti mocnej Dark Phoenix nemá príliš veľké šance.

 

Druhá skupina na čele s profesorom Xavierom (James McAvoy) sa miesto priameho útoku na Jean bude snažiť riešiť veci mierovým spôsobom, ale ako môžeš vidieť aj z traileru, diplomacia v tomto prípade nebude zrejme z dlhodobého hľadiska veľmi funkčná. Preto budú musieť Xavier a Magneto nakoniec proti chaotickému zlu menom Phoenix takmer určite spojiť svoje sily.

 

 

Začiatkom tohto mesiaca sme ťa informovali o tom, že Dark Phoenix bude akousi rozlúčkou so svetom X-Men v rámci štúdia 20th Century Fox. Tých totiž následne pod hlavičkou Marvel Cinematic Universe čaká osviežujúci, a verme, že aj podarený reštart.

 

Vo filme sa okrem menovaných hrdinov môžeš tešiť aj na Nightcrawlera (Kodi Smit-McPhee), Hanka McCoya alias Beasta (Nicholas Hoult), Cyclopsa (Tye Sheridan), Mystique (Jennifer Lawrence) a ďalších. Slovenská premiéra je naplánovaná na 6. júna (červen) 2019. Ďalšie informácie o filme nájdeš v tomto vlákne.

Ohodnoť článok
3
Foto: Walt Disney Studios Motion Pictures