Ak patríš k fanúšikom našich kvízov v Bratislave, tak ti určite neunikla ani informácia o tom, že plánujeme akcie aj v iných slovenských mestách. Od začiatku apríla si si tak s nami mohol zasúťažiť napríklad v Trnave či Banskej Bystrici, pričom už v najbližších dňoch nás môžeš stretnúť v Lučenci a Rimavskej Sobote.

 

Pokiaľ si teda chceš prevetrať svoje kinematografické znalosti alebo sa iba jednoducho zabaviť, si vítaný. A aj tentokrát sme si pre teba pripravili celkom 100 otázok. Budeš hádať filmy, postavy, vypočuješ si skvelú filmovú hudbu, ponúkneme čo-to pre pamätníkov, no nakukneme aj do súčasnosti – každý si nájde to svoje.

 

Okrem toho sa stretneš s ďalšími podobnými nadšencami, pokecáš o filmoch, dáš si pivo v priateľskej atmosfére, môžeš podebatovať s prítomnými členmi redakcie a v neposlednom rade sa aj niečo nové dozvieš. Ak sa náhodou obávaš toho, že nemáš dostatok vedomostí, nezúfaj. Ide hlavne o zábavu. Rozhodne teda pozbieraj odvahu a určite doraz

 

Tešíme sa na teba!

 

Kvíz Lučenec a Rimavská sobota

 

Kde sa teda môžeš našich kvízov zúčastniť? (pri názve mesta je link na facebookovú udalosť)

 

Lučenec
19. 4. o 19:00

Tančiareň a pivovar Franz, M. Rázusa 11

Prihlasovať sa môžeš na emailovej adrese: filmkultkviz@refresher.sk (predmet: Kviz LC)

Do emailu napíš názov tímu. 

 

Rimavská Sobota

20. 4. 2019 o 18:00

Bábková sála, Dom Kultúry

Prihlasovať sa môžeš na emailovej adrese: peter.pavlik@post.sk

Do emailu napíš názov tímu.

 

P.S. Pokiaľ máš nejaké organizačné otázky či pripomienky k predchádzajúcemu kvízu, napíš nám ich do komentárov,  prípadne prostredníctvom správy na Facebooku.

 

Kvíz Lučenec a Rimavská sobota

Ohodnoť článok
0