Mesiac po oficiálnom a pravdepodobne aj poslednom traileri nám Pixar televíznym spotom zameraným na nové postavy pripomína, že to nebude len o našej milovanej starej partii. Iste, vrátia sa všetky obľúbené hračky, a to vrátane Bo Peep, z ktorej sa stala badass ochrankyňa hračiek, no to nie je všetko. Tešiť sa môžeme hlavne na dvojicu Bunny a Ducky, ktorých nahovorili Jordan Peele a Keegan-Michael Key. 

 

Ak nás čítaš pravidelne, dobre vieš, že Pixar po tomto filme dáva sequelom na dlhú dobu zbohom a chce sa venovať originálnym filmom, ako napríklad Inside Out či Coco. V tom nevidíme nič zlé, akurát dúfame, že sa ešte niekedy stretneme napríklad s Rodinkou úžasných alebo takým Wall-E. No a úprimne, radi by sme videli aj ďalšie dobrodružstvá Remyho z Ratatouille.

 

 

Ťažko povedať, či nás čaká emotívny koniec, ale niečo nám hovorí, že si Pixar nechá otvorené vrátka aj do piateho dielu. Nakoniec, Toy Story nebolo samé o sebe nikdy smutným príbehom, a tak pred premiérou štvrtej časti nemusíme mať obavy ako v prípade Endgame.

 

Za réžiou stojí Josh Cooley (kraťasy George & A. J. a Riley's First Date?) a o scenár sa postarala Stephany Folsom (seriál Star Wars Resistance). Hlavným postavám aj tentokrát prepožičajú svoje hlasy herci, ako napríklad Tim AllenTom HanksAnnie Potts či Joan Cusack. Premiéra animáku je u nás naplánovaná na 8. augusta (srpen) 2019 a pokiaľ sa o ňom chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

 
Postava Keanu Reevesa je naľavo hore. Správne, adrenalínový nadšenec.
Hračky budú v Toy Story 4 čeliť mnohým hrozbám vrátane hravej mačky, ktorá ich všetky trhá na kusyHračky budú v Toy Story 4 čeliť mnohým hrozbám vrátane hravej mačky, ktorá ich všetky trhá na kusy
 
Ohodnoť článok
2
Foto: Pixar