Keďže sa opäť raz nakopilo viacero filmových a seriálových noviniek, tak ti nové vydanie rubriky Raňajky s Filmkultom znova prinášame aj v sobotu.

 

The Hitman's Bodyguard 2 skončilo natáčanie

 

Pokračovanie akčnej komédie The Hitman's Bodyguard, ktoré ponesie názov The Hitman's Wife's Bodyguard, oficiálne ukončilo natáčanie. Prostredníctvom Instagramu to oznámil herec Ryan Reynolds, pričom zverejnil aj dvojicu fotiek zo zákulisia. V druhej časti sa okrem Reynoldsa, Samuela L. Jacksona a Salmy Hayek objaví napríklad aj Morgan Freeman, Antonio Banderas, Frank Grillo či Tom Hopper.

 

V príbehu sa bodyguard Michael Bryce (Reynolds) pripojí k spoločnej misii postáv Jacksona a Hayek. Za réžiou a scenárom opäť stoja Patrick Hughes a Tom O’Connor, no a samotnej premiéry sa dočkáme niekedy v roku 2020.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

That’s a wrap for me! Gonna miss kicking rocks with these two. Been down a lotta roads together. by: @samanthalopezs #HitmansBodyguard2 @samuelljackson @salmahayek

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Reynolds (@vancityreynolds),

 

Krátky thriller od Stephena Kinga sa dostane na veľké plátno

 

Spoločnosť Legendary Entertainment pracuje na celovečernej adaptácii krátkeho príbehu Rest Stop od spisovateľa Stephena Kinga. Príbeh sa sústredí na chlapíka s tak trochu rozdvojenou osobnosťou, ktorý sa počas cesty domov zastaví v motoreste na diaľnici. O scenár spoločne s réžiou by sa mal postarať Alex Ross Perry (Her Smell, Christopher Robin).

 

Raňajky

 

Joel Edgerton bude loviť otrokov v minisérii od režiséra Moonlightu

 

Nadchádzajúca miniséria The Underground Railroad od Barryho Jenkinsa (Moonlight) získala novú hereckú posilu. Je ňou Joel Edgerton (Warrior, The Gift), ktorý stvárni lovca otrokov menom Ridgeway.

 

V príbehu sa totiž vrátime do doby otroctva, kde hlavná hrdinka Cora drie spolu s ostatnými na plantáži s bavlnou. S pomocou mladého Caesara sa však pokúsi o útek. The Underground Railroad bude pozostávať z 11 epizód, vznikne pod hlavičkou Amazonu a okrem Edgertona si zahrá aj Thuso Mbedu, Chase W. Dillon či Aaron Pierreautor.

 

Raňajky

 

Letitia Wright stvárni hlavnú podozrivú v pokračovaní Vraždy v Orient exprese

 

V pokračovaní detektívky Murder on the Orient Express, ktoré ponesie názov Death on the Nile, si zahrá aj Letitia Wright (Black Panther, Black Mirror). Stvárni hlavnú podozrivú. Okrem režiséra Kennetha Branagha a vyššie spomínanej Wright sa ukážu aj herci, ako Tom Bateman, Gal Gadot, Armie Hammer a Jodie Comer. Premiéra je naplánovaná na 2. októbra (říjen) 2020.

 

Raňajky

 

Pokračovanie 3. série Attack on Titan sa už blíži

 

Druhá polovica tretej série Attack on Titan sa nám pripomenula ďalšou ukážkou, tentokrát aj s anglickými titulkami. 13. epizóda si odbije premiéru už 28. apríla (duben) 2019.

 

Ohodnoť článok
1
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com