Nový projekt z takmer nekonečnej várky seriálov od Netflixu nás prostredníctvom sympatickej Tiff (Zoe Levin) a jej homosexuálneho kamaráta Petera (Brendan Scannell) zavedie do sveta sexuálneho priemyslu. Konkrétnejšie by sme sa podľa všetkého mali pozrieť na prácu v rámci sadomasochistického biznisu.

 

V ňom by mala Tiff pôsobiť ako pracovníčka a Peter bude predstavovať jej asistenta či bodyguarda. Dejiskom seriálu s názvom Bonding bude svetový New York, kde by sme podobných sexuálnych služieb našli dozaista neúrekom. Nahliadnutie do zákulisia by pre našu malú a relatívne konzervatívnu krajinu mohlo byť ale zaujímavé.

 

 

Sex samozrejme zakaždým kvalitne predáva, ale hodnota seriálu sa veľmi ľahko ukáže už v priebehu prvých častí, kedy zistíme, či v prípade traileru nešlo len o zaujímavo pôsobiacu pozlátku. Ak by sa však Netflixu podarilo divákom predviesť príbeh na štýl Sex Education či 13 Reasons Why, cieľovú skupinu by si Bonding dozaista našiel.

 

O čierno-humornú show sa postaral Rightor Doyle, ktorý si v seriáli Barry zahral postavu Nicka Nicholbyho. Bonding bude však jeho režijným debutom. O seriál sa ďalej postarali producenti seriálov 13 Reasons Why, True Detective či Mr. Robot. Prvá séria bude mať 7 epizód a jej premiéru Netflix naplánoval na 24. apríla (duben) 2019.

Ohodnoť článok
2
Foto: Netflix