Dnešný trailermi nabitý deň pokračuje aj naďalej. Po jemne erotickom seriáli Bonding od Netflixu a debutových záberoch z Gemini Man s Willom Smithom sa môžeme radovať aj z ukážky na Godzillu. King of the Monsters, ako znie podnázov dvojky, vyzerá úplne úžasne. Jednotka sa nám ako-tak páčila, no asi ako väčšina divákov, aj my sme si od nej sľubovali viac akcie, monštier a kolosálnych záberov. 

Podľa finálneho traileru sa zdá, že toto všetko a ešte oveľa viac nám pokračovanie skutočne ponúkne. A to ešte na plátne stále nepobehuje King Kong. Ako nám prezrádzajú zábery nižšie, monštrá a legendárne tvory sa prebúdzajú všade po svete a bude ich pravdepodobne viac ako 20. Všetky pritom nasledujú svojho kráľa – King Chidorah, trojhlavého draka oplývajúceho enormnou rýchlosťou a silou. 


 

Ak porazia jeho, zachránia planétu, ktorá je súbojmi titánov zdevastovaná. Zdá sa, že z Godzilly sa stane kladný hrdina, s ktorým budú vlády sveta spolupracovať, aby sa zachránili. Prítomné budú sympatické ľudské postavy, preživší z jednotky, epické akčné sekvencie a snáď sa vrátia aj atmosférické zábery, ktorými bola jednotka plná. Zatiaľ to však vyzerá na kolosálny blockbuster a my sa nemôžeme dočkať, až ho uvidíme na striebornom plátne.

 

 Režíruje Michael Dougherty, autor hororových komédií Trick 'r Treat a Krampus. V snímke si zahrajú Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Millie Bobby Brown, Kyle Chandler, Bradley Whitford a Charles Dance.  Snímky sa v kinách dočkáme 30. mája (květen) 2019.

 
Godzilla 2 ohuruje epickým trailerom. Priprav sa na kolosálny blockbuster roka s desiatkami gigantických monštier
 
 
Ohodnoť článok
8
Foto: Warner Bros.