Včerajšia svetová premiéra Avengers: Endgame, ktorej sa zúčastnil filmový štáb či vybraní filmoví kritici, je už za nami. Prvé reakcie boli naozaj veľkolepé a podľa niektorých novinárov Endgame prekonal všetky očakávania. Jednotlivé reakcie sme si v zhrnuli v nedávnom článku a pokiaľ ťa zaujímajú úplne prvotné ohlasy na nových Avengers, klikaj sem.

 

Azda žiaden z publicistov však premietanie Avengers: Endgame neprežíval tak ako Chris Evans stvárňujúci Captaina Americu, ktorý si počas včera poriadne zaplakal – a to približne šesťkrát. „Je tu veľa mojich priateľov a členov rodiny. Máme prepojenie, ktoré prekračuje našu prácu... Počas dnešného večera som plakal asi tak šesťkrát,“ zveril sa dojatý Evans portálu Variety.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Evans (@teamcevans),

 

Na celosvetovej premiére ale emócie ovládli napríklad aj Marka Ruffala alias Hulka. „Bola to úžasná a dychberúca jazda, všetkých vás strašne milujem,“ nešetril milými slovami voči hereckým kolegom a kolegyniam z Avengers, ktorých označil za bratov a sestry.

 

Jednotliví herci museli byť za dlhé roky práce na marvelovkách skutočne dojatí, ale je takmer isté, že nejaká tá slza počas sledovania Endgame v kinosále odkvapne aj z očí mnohých skalných fanúšikov univerza Marvelu. Slovenská premiéra je plánovaná na 25. apríla (duben) 2019 a pre viac informácii vstúp do tohto vlákna.

 

Chris Evans neudržal svoje emócie a počas premiéry Avengers: Endgame si niekoľkokrát poplakal

Ohodnoť článok
20
Zdroj: unilad.co.uk
Foto: Marvel Studios