Netflix do tvorby vlastných seriálov a filmov každoročne investuje nemalé množstvo financií, no napriek tomu podľa portálu Variety na čele sledovanosti nestojí jeho pôvodná tvorba, ale The Office od NBCUniversal. Tomu sa dokonca číslami sledovanosti prostredníctvom Netflixu podarilo prekonať aj legendárnych Priateľov.

 

Výrazný seriál ale môže čoskoro prejsť pod krídla spoločnosti NBCUniversal, ktorá plánuje spustiť konkurenčnú streamovaciu službu. Wall Street Journal vo svojej publikácii píše o tom, že číslo jedna streamovacieho giganta Netflix, a teda populárny The Office, sa možno „navráti domov“.

 

Podľa informácií od ľudí z blízkeho okolia NBCUniversal sa totiž už v súčasnej dobe vedú diskusie o tom, že po skončení zmluvy s Netflixom v roku 2021 prejde The Office opäť pod hlavičku NBCUniversal.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Office (@theoffice_fanatic),

 

Najsledovanejšou pôvodnou show Netflixu majú byť Orange Is the New Black a Ozark. Číselne však za seriálmi, ako The Office, Priatelia či Grey's Anatomy poriadne zaostávajú. Popularita niektorých starších seriálov je zdá sa aj v súčasnej dobe omnoho výraznejšia, než u mnohých noviniek.

 

Ako k postoju divákov pristúpi samotný Netflix je zatiaľ otázne. Určite by sa mal ale snažiť zaujať davy predovšetkým svojím originálnym obsahom, pretože s príchodom mnohých streamovacích služieb mu budú projekty iných spoločností zrejme pomaly ubúdať.

Ohodnoť článok
2
Zdroj: screencrush.com
Foto: NBCUniversal