Milovníci filmov od Marvelu netrpezlivo čakali a stále čakajú na Avengers: Endgame. Slávnostná premiéra bola naplánovaná na 25. apríla na Slovensku, ale úvodné premietanie v Spojených štátoch amerických by malo prísť až zajtra. Napriek tomu si čínski fanúšikovia mohli prísť na svoje už včera, čo vyvrcholilo únikom filmu na torrentové stránky, píše Variety.

 

Snáď nikoho neprekvapí, že nejde o žiadnu vysokú kvalitu. Avengers niekto natočil v čínskom kine, takže nahrávka je v otrasnej kvalite a celý film je pokrytý všemožnými blikajúcimi logami. Ak však nemáš absolútne žiadne nároky na kvalitu svojich filmov, možno by ťa nahrávka aj tak potešila.

 

Na výber je dokonca viacero možností, pričom jednotlivé torrenty sa chvália prívlastkami ako HD a 720p, lenže realita je oveľa biednejšia. Veľkosť najpopulárnejšieho torrentu dosahuje takmer 4 GB, ale dajú sa nájsť aj verzia s veľkosťou 2 GB či dokonca 900 MB. Sťahovať by si ich však nemal.

 

Nielenže je to ilegálne, ale ešte ťa aj budú bolieť hlava a oči, pretože sa na kamerovú verziu nedá pozerať. Radšej si trojhodinovú pecku zájdi pozrieť do kina, v ideálnom prípade rovno vo verzii IMAX, ktorá ti poslúžia ako najlepšia rozlúčka s Avengers.

 


Ohodnoť článok
9
Zdroj: variety.com