Nie je azda žiadnym veľkým prekvapením, že medzi koníčky divokého Jasona Momou patrí aj hádzanie sekery. Slávny herec sa nedávno zastavil v známej The Ellen DeGeneres Show, kde moderátorku učil správnu techniku hádzania. Ellen sa síce snažila ako mohla, ale ani jedna z hodených sekier nakoniec nezostala zaseknutá v terči.

 

Na scénu preto prišiel samotný Momoa, ktorý sa navyše rozhodol hádzať sekery iba v tielku bez rukávov, čo samozrejme veľmi potešilo prítomné fanúšičky. Ellen okrem toho prichystala malé prekvapenie v momente, kedy pred divákmi oznámila, že Jason bude triafať do obrázkov jednorazových plastových fliaš s nalepenými cenovkami. Finálna suma mala následne poputovať na charitu (nezisková organizácia Sustainable Coastlines Hawaii).

 

 

Tím Ellen DeGeneres predpokladal, že sa hercovi podarí vybojovať len 10-tisíc dolárov, a preto mu vopred pripravili poukážku s touto sumou. Momoa sa ale ku koncu poriadne rozohnil a v priebehu posledných sekúnd trafil trikrát sumu 5-tisíc dolárov. Finálne sa mu teda podarilo nazbierať 31-tisíc.

 

Výber terčov v podobe jednorazových plastových fliaš nebol mimochodom vôbec náhodný. V priebehu apríla sa zarastený herec totiž rozhodol po dlhých rokoch oholiť, čím chcel na seba prilákať pozornosť a upozorniť na negatívny dopad jednorazových plastov na naše životné prostredie.

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: people.com
Foto: Warner Bros. Television Distribution / The Ellen DeGeneres Show