Ak si zarytý fanúšik seriálu Game of Thrones a očakával si, že v poslednej sérii sa dočkáme rozuzlenia proroctiev a zakončenia psychologického vývoja mnohých postáv, potom si zrejme zostal zarmútený.

 

Fanúšikovia na sociálnych sieťach nadávajú tvorcom seriálu, že sa vykašľali na hlavnú myšlienku Game of Thrones a radšej chceli nezmyselnými ťahmi v scenári ulahodiť niektorým divákom.

 

Okrem kritiky sa však na sociálnych sieťach objavil aj vtipný príspevok Jamesa Pottera, ktorý si všimol, že kráľovná Cersei, alias herečka Lena Headey, v poslednej ôsmej sérii nezohráva takú úlohu, akú by mohla.

 


V úvodných častiach sa rozčuľovala nad tým, že jej žoldnieri z Golden Company nepriniesli slony, potom sa viackrát odmietla vzdať a napokon sa postavila do okna, popíjala víno a sledovala, ako sa jej mesto King’s Landing rozpadáva na kúsky pod dračím ohňom.

 

James Potter si spomenul na to, že Lena napriek všetkému patrí medzi najväčšie hviezdy seriálu, a tak jej HBO za každú epizódu v poslednej sérii zaplatilo minimálne 500-tisíc dolárov. V minulosti sa objavili aj správy o tom, že herci ako Lena a Nikolaj Coster-Waldau stvárňujúci Jamieho Lannistera zarábajú až milión za epizód, ale potvrdené boli len nižšie sumy.

 

Užívateľ Twitteru preto úsmevne skonštatoval, že v ôsmej sérii Cersei zarába státisíce za postávanie v okne a popíjanie vína (za každú minútu na obrazovke v 8. sérii zinkasovala 48 000 dolárov), pretože Lena sa nezúčastnila ani súboja proti Night Kingovi a nemusela natáčať nekonečné nočné bitky.

Ohodnoť článok
6
Zdroj: highsnobiety.com