Ešte minulý rok sme si vôbec neboli istí tým, či vôbec uvidíme ďalšie epizódy skvelého animovaného seriálu Rick and Morty. Spočiatku sme si totiž mysleli, že televízna stanica Adult Swim z nejakých dôvodov neodklepla 4. sériu, no ako neskôr prezradil spolutvorca projektu Dan Harmon, v tom problém nebol. S kolegom Justinom Roilandom jednoducho cítili, že sa chcú projektu venovať dlhodobejšie a na 100%.

 

Chceli teda dosiahnuť akési istoty do budúcnosti, aby sa nemuseli báť o nedostatok práce či peňazí. A tak bola nakoniec oznámená viacročná spolupráca s Adult Swim, z ktorej nakoniec vzíde minimálne 70 epizód. Pre porovnanie, doteraz ich vyšlo 31 v 3 sériách, takže nás čaká viac než dvojnásobok toho, čo sme dostali doteraz. Ostávala tak už iba jediná nezodpovedaná otázka - kedy sa očakávanej 4. série vlastne dočkáme?

 

A dnes už poznáme odpoveď! Z čista jasna sa totiž objavila správa, že obľúbenci Rick a Morty sa vrátia už v novembri (listopad) 2019. Táto novinka bola navyše divákom oznámená prostredníctvom krátkeho videa (nájdeš ho pod textom). Veríme, že Harmon s Roilandom využili čas po 3. sérii najlepšie ako vedeli a pripravili ďalšie geniálne epizódy, ktoré nám zas a znova ponúknu nezabudnuteľné animované dobrodružstvá.

 

Na záver prikladáme ešte vyššie spomínanú ukážku

Ohodnoť článok
7
Zdroj: polygon.com