Predposledné vydanie Raňajok vedie hlavne novinka o budúcnosti série Saw. Tých noviniek je však toľko, že ti raňajky prinesieme aj zajtra.

 

Chris Rock reštartuje sériu Saw

V októbri 2020 sa vráti séria Saw. Nepôjde však o priame pokračovanie snímky Jigsaw. Produkovať bude komik Chris Rock a pridajú sa k nemu James Wan a Leigh Whannell, pôvodní tvorcovia série. Réžie sa chopí Darren Lynn Bousman (Saw 2, 3 a 4). Pôjde o unikátny pohľad na svet Jigsawa a stále sa presne nevie, či pôjde o jemný reboot alebo spin-off.

 

 

Snowpiercer sa vráti na televíznych obrazovkách

Pôjde o seriál a viac sa bude zaoberať sociálnymi problémami vo vlaku, ale určite príde aj na akciu. Snowpiercer sa v seriálovom prevedení plánuje už dva roky, takže si pre istotu počkáme, či sa znova nezruší.

 

 

Taika Waititi serie na Hitlera, zahral ho podľa seba

Waititiho ďalšia režijná prácička sa volá JoJo Rabbit a okrem samotného Waititiho si v nej zahrá aj Scarlett Johansson. Waititi si v ňom zahrá imaginárneho priateľa malého chlapca a zhodou okolností pôjde o Hitlera. Režisér a herec Taika ale nesledoval žiadne Hitlerove vystúpenia ani jeho osobnosť. Podľa jeho slov to bola obyčajná spi*ená ku*va a ľudia by si až tak veľmi neužívali skutočného Hitlera. Bude to o niečo odľahčenejšia verzia, avšak Waititi sľubuje, že neprekročil žiadnu hranicu.

 

Komik Chris Rock reštartuje sériu Saw s deviatym dielom plným krvi a smrteľných pascí

 

Nový film M. Night Shyamalana bude humorne ladené sci-fi

Viac sa o tomto projekte nevie a zatiaľ nevieme ani to, pod akým štúdiom vyjde. Môžeme však predpokladať, že to bude pod Universalom, ktorým so Split aj Glass slušne zarobil, hoci kriticky to v tom druhom prípade vôbec nevyšlo.

 

 

 

 Johnny Depp natočil nový dramatický film

Volá sa Minamata a pôjde o príbeh Dávida s Goliášom. Depp v ňom bude hrať toho slabšieho (investigatívneho fotografa), ktorý sa pustí proti veľkej spoločnosti zodpovednej za otrávenie ľudí v Japonsku v roku 1971. 

 

Komik Chris Rock reštartuje sériu Saw s deviatym dielom plným krvi a smrteľných pascí

 

Chystá sa ďalšie Evil Dead...

ale bez geniálneho Brucea Campbella ako Asha. Zrejme nepôjde o pokračovanie seriálu Ash vs Evil Dead, no niečo určite príde. Škoda, pretože seriál bol skutočne geniálny a my len dúfame, že ak sa niečo skutočne príde, bude to podobne uletené.

 

Komik Chris Rock reštartuje sériu Saw s deviatym dielom plným krvi a smrteľných pascí

Ohodnoť článok
3
Zdroj: collider.com, collider.com, movieweb.com, indiewire.com, movieweb.com, movieweb.com