Aj napriek tomu, že ohlasy na novšie epizódy Teórie veľkého tresku neboli vždy najlepšie, len máloktorý sitcom dokázal spraviť tak veľký prelom a zaujať tak prestížne miesta vo svetových rebríčkoch. Príbeh Sheldona, Leonarda, Howarda, Raja, Penny – a neskôr aj Amy a Bernadette – sme sledovali 12 sérií.

 

V piatok o 2:00 ráno pritom vyšla posledná, zdvojená, epizóda Teórie veľkého tresku a svet seriálov má tak za sebou jednu veľkú éru. Vo vyše 40-minútovom dvojdieli sa dozvieš, či Sheldon s Amy skutočne vyhrali Nobelovu cenu a v dojímavých okamihoch zistíš aj to, že Penny a Leonard už nebudú sami.

 

Dohromady 279 epizód nás sprevádzalo životom štyroch asociálnych vedcov a ich príliš atraktívnej kamarátky. Pre mnohých divákov je koniec Teórie veľkého tresku obrovský – pri seriáli sme mnohí zaspávali, smiali sa alebo ho pozerali s najbližšími. Samozrejme, dostal sa aj na obrazovky českých aj slovenských televízií i s dabingom.

 

Ak ťa stále fascinuje Sheldon a jeho humor, vyskúšaj seriál Young Sheldon, ktorý vtipným spôsobom rozpráva o jeho detstve, no okrem toho je príbeh úplne odlišný a na zvyšné postavy sa bohužiaľ tešiť nemôžeš.

 

Toto je posledná scéna Teórie veľkého tresku

Vyšla posledná epizóda Teórie veľkého tresku. Vyhral Sheldon nakoniec Nobelovu cenu?

Ohodnoť článok
12