Dva roky sme čakali na to, ako tvorcovia ukončia poslednú sériu Game of Thrones. Mala obsahovať nečakané zvraty, ale podľa mnohých fanúšikov ju scenáristi odflákli, aby potešili niektoré skupiny fanúšikov. Nech už je to akokoľvek, posledná časť Game of Thrones nás čaká už o niekoľko hodín.

 

Sledovať ju môžeš na HBO GO hneď po tretej ráno, ale ak patríš medzi veľkých fanúšikov a stratil si so seriálom trpezlivosť ako časť z našej redakcie či státisíce ľudí na sociálnych sieťach, na internete by si už dnes mohol nájsť rozsiahle úniky informácií o tom, ako sa seriál skončí. Keby si hľadal pozorne, našiel by si ich na portáloch ako Reddit už oveľa skôr, ale teraz sa správ o únikoch chytili svetové médiá a Game of Thrones nabralo záverečný ošiaľ.

 

My ti samozrejme nebudeme predpokladaný koniec seriálu z únikov vyzrádzať, veď keď už si čakal dodnes, tak si predsa zážitok nebudeš kaziť pár hodín pred zverejnením poslednej epizódy. Radšej si teda na sociálnych sieťach dávaj dobrý pozor, aby si náhodou nezahliadol správu o tom, kto nakoniec zasadne na Iron Throne. 

 

Na internete už nájdeš uniknutý koniec finále Game of Thrones a fanúšikovia zúria

Ohodnoť článok
7