Záverečná séria Game of Thrones nahnevala viac ako milión ľudí. Túto hranicu už prekonala petícia, ktorej cieľom je natočiť 8. sériu nanovo s kompetentnými scenáristami, čo sa samozrejme nestane, ale tvorcovia seriálu aspoň vidia, ako legendárnu šou podľa mnohých pokazili.

 


Aj keď sa posledná séria točila dva roky a diváci čakali fenomenálne zakončenie, opak bol pravdou. Už v jej polovici sa mnohí užívatelia na sociálnych sieťach chytali za hlavy, pretože štáb zabudol z jednej scény odstrániť Starbucks pohár, a tak Daenerys oslavovala víťazstvo nad Night Kingom spoločne s bylinkovým čajom zo známeho reťazca.

 

Fanúšikovia vtedy nadávali, že tento pohár len podčiarkuje kvalitu poslednej série, ale to zrejme nečakali, že v záverečnej časti na nich budú čakať nezbedné plastové fľaše. Ak si ju ešte nevidel, nič závažné ti nevyspoilujeme, keď sa pozrieš na tieto fotografie zo seriálu a zbadáš, že vedľa Samwella Tarlyho a potom aj vedľa Davosa zostali plastové fľaše s vodou, ktorými sa zrejme počas natáčania osviežovali. 

 


Ohodnoť článok
5