Zdroj: Pixar/Disney
0

Keanu Reeves je Duke Caboom. Vo vtipnom traileri pre Toy Story 4 ožíva ako hračka-kaskadér

Toy Story 4 dorazí do našich kín až v auguste.

Pixar pravdepodobne posiela na internet svoj posledný oficálny trailer pre Toy Story 4. V USA a vo väčšine krajín po svete uvidia diváci veľkolepé vyvrcholenie príbehu hračiek už v júni. Bohužiaľ, na Slovensku a v Česku si počkáme až do augusta. Pevne teda veríme, že nám internet dovtedy nevyspoileruje emotívne scény, aj keď je asi naivné myslieť si, že sa tak skutočne nestane.

 

Dnešný trailer je zameraný hlavne na Forkyho, akčné a humorné scény. Máme dojem, že pôjde o skutočne podarený rodinný film. Nič extrémne hlboké, no sila Toy Story je úplne inde a vyzerá to tak, že z nás autori týchto nádherných rozprávok znova dostanú množstvo sĺz. Zároveň sa však rozhodne pobavíme, keďže humoru bude až-až. Snáď sa oň postará aj Duke Caboom, postava, ktorú nahovoril Keanu Reeves a hviezdi aj v traileri nižšie. 

 

 

Príbeh sa sústredí na Bonnie a jej novú hračku - Forka. Ide o plastovú vidličku, ktorú si sama vyrobila a zamilovala si ju. Fork sa však nevníma ako hračka. Bol vyrobený za účelom stravovania sa a následného vyhodenia do smetí.

 

Opúšťa teda hrdinov a Bonnie, v čom mu chce zabrániť Woody. Spoločne sa ocitajú na ceste nielen späť domov, ale aj na ceste sebapoznania. Woody pritom stretáva svoju stratenú kamarátku Bo Beep, ktorá mu ukáže, že zmena môže viesť k lepším zajtrajškom a ich vízie o živote hračiek sa značne líšia

 

Za réžiou stojí Josh Cooley (kraťasy George & A. J. a Riley's First Date?) a o scenár sa postarala Stephany Folsom (seriál Star Wars Resistance). Hlavným postavám aj tentokrát prepožičajú svoje hlasy herci, ako napríklad Tim AllenTom HanksAnnie Potts či Joan Cusack. Premiéra animáku je u nás naplánovaná na 8. augusta (srpen) 2019 a pokiaľ sa o ňom chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

 

Keanu Reeves je Duke Caboom. Vo vtipnom traileri pre Toy Story 4 ožíva ako hračka-kaskadér

 
Ohodnoť článok
3
0 komentárov
Zdielať