Vidieť pokope Brada Pitta, Leonarda DiCapria a Al Pacina je samo o sebe na nezaplatenie. Keď si k tomu ale pripočítaš, že táto trojica hollywoodskych hviezd bude vo filme vystupovať pod taktovkou geniálneho Quentina Tarantina, je jednoducho nemožné, aby si sa po zhliadnutí traileru netešil ako malé dieťa. A to výpočet známych hereckých osobností ešte zďaleka nekončí.

 

Once Upon a Time in Hollywood bude mimo iného aj snímkou o natáčaní filmov, kde sa DiCaprio predstaví ako herec Rick Dalton, stvárňujúci napríklad zabijaka nacistov či kovboja. Hereckých rolí talentovaného Daltona však v pripravovanej tarantinovke uvidíme určite omnoho viac. A aby toho nebolo málo, Rick Dalton si zabojuje aj s legendárnym Bruceom Leem. 

 

 

Čaká nás humorná, ale taktiež pomerne drsná a určite aj kontroverzná jazda, kde budeme svedkami vražedných počínaní šialenca Charlesa Mansona a jeho rodiny. V čase 2:12 si môžeš všimnúť, ako sa pravdepodobne Manson s kumpánmi blíži k domu bývalej herečky a manželky Romana Polanskiho Sharon Tate.

 

Tú vo filme stvárnila zvodná Margot Robbie. Tate a jej priatelia boli v auguste 1969 Mansonovou skupinou zavraždení. Zabijackej partii neprekážalo ani to, že Polanskiho žena bola v danej dobe tehotná. Už teraz môžeme predpokladať, že 9. film Quentina Tarantina bude zas opäť jednoducho výnimočný.

 

Okrem menovaných hercov si v snímke zahrali Emile Hirsch, Kurt Russell, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Michael Madsen, Tim Roth, James Marsden, Scoot McNairy či Margaret Qualley. Slovenská premiéra je v súčasnej dobe plánovaná na 8. augusta (srpen) 2019.

Ohodnoť článok
11
Foto: Sony Pictures Releasing