Pravdepodobne posledné tohtotýždňové Raňajky aj o Pánovi prsteňov, Legionovi, MCU a Star Wars.

 

Pán prsteňov naberá posily vo Westerose

Bryan Cogman, poradca Benioffa a Weisa, ktorý má v hlave encyklopédiu Westerosu, bude pomáhať so seriálovým Pánom prsteňov. Posledná Cogmanova epizóda bola 2. časť 8. série. Iste Cogman napísal aj pár dobrých epizód, ale predsa len, obavy sú na mieste.

 

Finálna séria Legion dostala oficiálny trailer

3. séria skvelého seriálu Legion od Noaha Hawleyho dorazí 24. júna. 

 

 

Nové zábery dostal aj hororový Chucky

Ide o televízny spot, v ktorom sa vraždiaca bábika konečne chytá svojho obľúbeného noža. V kinách už v júli.

 

 

Keanu Reeves a Charlie Hunnam sa možno pripoja k MCU

Reeves by si údajne mal zahrať Druiga, geniálneho vodcu, schopného v boji na blízko. Dokáže strieľať akési energetické výboje a samozrejme už klasicky oplýva nadľudskou silou, rýchlosťou, výdržou a podobne. Ide o brata Ikarisa, pričom toho si údajne zahrá Richard Madden. Charlie Hunnam má mať vo filme údajne len cameo. Z hereckého obsadenia blížiacej sa epickej marvelovky však doposiaľ nemáme oficiálne potvrdeného zrejme nikoho. 

 

Jeden zo scenáristov Game of Thrones napíše seriálového Pána prsteňa

 

Daniel Craig sa na natáčaní najnovšej bondovky jemne zranil

Úraz si navyše vyžiada drobný chirurgický zákrok, ktorý Daniela Craiga pošle na dvojtýždňovú rehabilitáciu. Režisér Cary Fukunaga však nebude lenošiť a natáčanie bude pokračovať bez Bonda. Ten sa k nemu pripojí hneď, ako mu to členok dovolí. Premiéra sa tak neposúva a 25. časť tejto legendárnej série tak uvidíme v apríli budúceho roka.

 

Seriálový spin-off/pokračovanie legendárneho Star Treku dostáva prvý teaser

V hlavnej role sa vracia Patrick Stewart ako Jean-Luc Picard. V prvej sérii by sme mali zistiť, čo sa s admirálom stalo po udalostiach Next Gen. Začať by mala najpozdejšie na jeseň tohto roka.

 

 

Chystá sa Star Wars: Knights of the Old Republic?

Zdroje Buzzfeedu tvrdia, že Laeta Kalogridis (Alita: Battle Angel) pomaly finišuje svoj scenár k filmovému KOTOR-u. Ide i milovanú hru a pravdepodobne aj najlepšie herné spracovanie tohto sveta. Jeho dej sa odohráva tisícky rokov pred udalosťami Skywalker ságy, a to počas najlepších rokov Old Republic. Fanúšikovia to chcú už dlhé roky, takže veríme, že je to skutočne pravda a Disney nás chce všetkých potešiť. 

 

Ohodnoť článok
1
Zdroj: cosmicbook.news, indiewire.com, kotaku.com