Obľúbený seriál Black Mirror sa k nám už čoskoro prirúti vo svojej 5. sérii. Netflix nám už síce doručil pomerne vydarený Bandersnatch, ale fanúšikovia už nedočkavo vyzerajú epizódy regulérnej novej série.

 

K dispozícii teraz máme plagát, ktorý naznačuje, čo nás v troch častiach vlastne čaká. Prvá epizóda s názvom "Rachel, Jack and Ashley, Too" divákom rozpovie príbeh osamelej tínedžerky, ktorá sa túži spojiť so svojou obľúbenou pop star. Hlavné úlohy si strihnú Miley Cyrus, Angourie Rice a Madison Davenport.

 

Zobraziť galériu 3 galeria

 

Druhá epizóda ponesie názov "Striking Vipers" a v jej centre budú dvaja odcudzení priatelia, ktorí sa po dlhšom čase znovu stretnú. Tým však spustia kaskádu udalostí, ktoré ich životy navždy zmenia. V tejto epizóde uvidíme Anthonyho Mackieho, Yahyaa-Abdul-Mateena II, Nichole Beharie, Ludiho Lina a Pom Klementieff.

 

Finálny diel bude mať názov "Smithereens". Hlavným hrdinom bude taxikár, ktorého bežný pracovný deň sa nebezpečne vymkne kontrole. Hlavné úlohy stvárnia Andrew Scott, Damson Idris a Topher Grace.  Black Mirror sa s úspechom vysiela už od roku 2011 a jeho tvorcom je Charlie Brooker. 

 

Brooker už naznačil, že po tom, čo si odbije premiéru 5. séria, je tu možnosť na pokračovanie. Nápady tvorcom údajne nechýbajú, takže by určite bola škoda, ak by nepokračovali.  Všetky tri epizódy novej série Netflix uvedie už 5. júna (červen) tohto roku.

 

 

 

 


 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net