Len v dnešných Raňajkách sme vám priniesli vôbec prvé obrázky a plagát pre lákavú novú pixarovky Onward a už tu máme aj prvý teaser. Režisér Dan Scanlon (Monsters University) nás v ňom zavedie do moderného fantasy mesta, ktoré je obývané všelijakými magickými bytosťami. Napríklad tu nájdeme drakov, elfov aj kentaurov.

 

Kedysi bola tento svet plný mágie a dobrodružstva, ale tieto príbehy už sú skôr len príjemnými legendami a nikto im vlastne poriadne neverí. Hlavnými hrdinami budú dvaja tínedžerskí elfskí bratia Ian (Tom Holland) a Barney (Chris Pratt) Lightfootovci. Tí sa vydajú na nezvyčajnú cestu, aby zistili, či vo svete ešte predsa len nezostala štipka nejakej tej mágie.

 

 

Ďalším postavičkám prepožičajú hlasy aj Octavia Spencer či Julia Louis-Dreyfus. Prvý teaser vyzerá naozaj lákavo. Pixar sa vytasil s ďalším originálnym svetom, do ktorého bude radosť sa ponoriť a ktorý si nás maximálne podmaní. 

 

Navyše sa zdá, že nás tentokrát čaká niečo na spôsob animovanej road-movie, kde nebudú okrem humoru chýbať ani emócie, a to si rozhodne nenecháme ujsť. Animácia je opäť špičková a námet rozhodne vzbudzuje zvedavosť.

 

Budeme teda držať palce, nech sa Pixaru podarí ďalší presný zásah. Jedno je však isté. Tvorcovia v rukách držia poriadne silné karty a nevieme si predstaviť, čo by sa muselo stať, aby to Pixaru ani tentokrát nevyšlo.

 

Ale radšej ešte nebudeme príliš šponovať očakávania a počkáme si na plnohodnotný trailer a hlavne na samotný film. Pixaru však veríme a dúfame, že nám doručí originálnu, zábavnú aj dojemnú pecku. Americká premiéra je stanovená na 6. marca (březen) 2020.

 

Onward

Ohodnoť článok
1
Zdroj: comingsoon.net