Noviniek sa nám tentokrát nakopilo celkom dosť, takže vás vítame aj pri sobotnom vydaní našej rubriky Raňajky s Filmkultom. Bez dlhých rečí poďme rovno na to.

 

The Irishman má komplikácie

 

Vysnívaná gangsterka Martina Scorseseho The Irishman sa potĺka s problémami. Režisér je totiž údajne znepokojený vizuálnymi efektami. Scorsese priznal, že to ešte stále nie je podľa jeho predstáv a chce, aby bol výsledok čo najrealistickejší. V každom prípade si to vyžiada viac práce, než sa čakalo. Premiéra je zatiaľ stále plánovaná na jeseň tohto roku.

 

 

Legion speje do finále

 

Tretia a zároveň posledná séria vydareného seriálu Legion dorazila s novými zábermi. Premiéra je stanovená na 24. júna (červen) 2019.

 

 

Joel Kinnaman sa vráti v Suicide Squad 2

 

Joel Kinnaman si zopakuje rolu Ricka Flaga v ďalšom filme The Suicide Squad 2. Na ten dohliada James Gunn (Guardians of the Galaxy), ktorý si napíše aj scenár. Vrátiť by sa mali aj Jai Courney, Margot Robbie a Viola Davis. Sequel dorazí v auguste (srpen) 2021.

 

Raňajky

 

Prequel kultového The Dark Crystal dorazil s prvými zábermi

 

The Dark Crystal: Age of Resistance bude prequelom dnes už kultovej fantasy The Dark Crystal z roku 1982. Hlasy postavám prepožičajú Taron Egerton, Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Mark Hamill, Jason Isaacs či Helena Bonham Carter. Premiéra nás čaká 30. augusta (srpen) 2019.

 

  

Lákavá kriminálka s Melissou McCarthy dorazila s prvým trailerom

 

Melissa McCarthy zdá sa ostane chvíľu verná vážnejším filmovým úlohám. Po výbornej dráma Can You Ever Forgive Me? si zahrá jednu z hlavných úloh v kriminálke The Kitchen. Tá bude vychádzať z rovnomennej komiksovej predlohy. V centre budú tri manželky mafiánskych gangstrov, ktorí sa ocitnú za mrežami.

 

Tri ženy tak musia vziať svoj osud do svojich rúk. Okrem McCarthy uvidíme aj Elisabeth Moss a Tiffany Haddish. Režíruje Andrea Berloff a americká premiéra sa uskutoční 9. augusta (srpen) 2019.

 

 

 

Leví kráľ

 

Hraná adaptácia kultového animáku Leví kráľ dorazila s 11 novými plagátmi. Môžeme si na nich vychutnať všetky hlavné postavy tohto legendárneho príbehu. Do našich kín snímka zamieri 18. júla (červenec) tohto roku. Režíruje Joe Favreau (Iron Man, Kniha džungle).

 

Zobraziť galériu 11 galeria
Ohodnoť článok
2
Zdroj: indiewire.com, collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net