Ďalšie Raňajky s Filmkultom sú tu, čo znamená, že ťa aj tentokrát čaká dávka všetkých podstatných noviniek. 

 

Quentin Tarantino chystá crossover Djanga a Zorra

 

Quentin Tarantino spojí sily so scenáristom Jerrodom Carmichaelom a oživí komiks Django/Zorro, na ktorom sa sám režisér podieľal. Ako hovorí už názov, v príbehu by sa mal stretnúť pištoľník Django (Jamie Foxx) a obávaný maskovaný pomstiteľ Zorro. Zatiaľ nie je známe, či sa Tarantino bude podieľať ako producent alebo či sa zhostí aj réžie.

 

ranajkyr

 

Seriál For All Mankind nás pozýva do vesmíru

 

Robí tak prvým trailerom očakávanej exkluzivite od Apple TV+. Hlavné úlohy si strihnú Joel Kannaman, Sarah Jones a Shantel VanSanten. Premiéra nás čaká ešte tento rok.

 


Patrick J. Adams sa vracia do poslednej série Suits

 

Posledná séria obľúbeného právnického seriálu Suits sa bude niesť v znamení návratu Patricka J. Adamsa, ktorý si opäť zahrá Mikea Rossa. Bude mať 10 epizód a vysielať sa začne 17. júla (červenec) 2019.

 

ranajky pondelok

 

Orlando Bloom a Cara Delevingne v novej fantasy

 

Koncom leta bude mať premiéru aj nádejne vyzerajúci fantasy seriál Carnival Row. Orlando Bloom sa predstaví v role detektíva, ktorý bude pátrať po vrahovi vo svete Carnival Row, ktorý je obývaný všemožnými fantasy bytosťami.

 

Vo vedľajších úlohách uvidíme Caru Delevingne, Karlu Crome či Indira Varma. Premiéra sa uskutoční 30. augusta (srpen) 2019.

 

 

Režisér Moonlightu má nový projekt

 

Barry Jenkins (Moonlight) zrežíruje biografickú drámu o choreografovi Alvinovi Aileym. O scenár sa postará Julian Breece (When They See Us) a príbeh sa zameria na Aileyho mladosť, dospievanie a následný veľký úspech v tanečnej choreografii.

 

ranajkyr

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, indiewire.com, comingsoon.net, comingsoon.net