Ak sa k niektorému hercovi hodia vulgarizmy, určite to bude práve sympaťák Samuel L. Jackson, známy ako odborník na precítené vyslovovanie „motherf*cker“. Najnovší Shaft v sebe spojí trojitú generáciu hrdinov, a teda syna Johna Shafta III (Jessie Usher), Johna Shafta II (Samuel L. Jackson) a pôvodného Johna Shafta (Richard Roundtree).

 

Nás bude ako inak zaujímať najmä skvelý Samuel L. Jackson, ktorý stvárnil nebezpečného Shafta v snímke z roku 2000. O jeho výnimočne zábavné pózy a hlášky nebude podľa čerstvej upútavky v tejto akčnej komédii vôbec núdza.

 

 

Shaft alias Samuel L. Jackson bude k svojmu okoliu opäť mimoriadne ostrý, a tým nemám na mysli iba nepriateľov, ale taktiež rodinu a blízkych. Zloduchom bez problém drví ich mužské partie, spochybňuje heterosexuálnu orientáciu svojho syna, no a ako sme už videli v predošlej upútavke, nemá taktiež problém fyzicky napadnúť ženu.

 

Ak scenárista Kenya Barris (Girls Trip, Barbershop: The Next Cut) odviedol dobrú prácu a nespoliehal sa iba na výraznú hlavnú tvár filmu, mohlo by nás čakať celkom zábavné prekvapenie. Réžia filmu pripadla na plecia Tima Storyho (Fantastic Four, Taxi) a vo filme si ďalej zahrajú Alexandra Shipp, Avan Jogia či Regina Hall. Premiéra v USA je plánovaná na 14. júna (červen) 2019. Viac info o Shaftovi nájdeš v tomto vlákne.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Warner Bros. Pictures / Netflix