Vitajte pri ďalších Raňajkách s Filmkultom. Dnes sa pozrieme na zúbok seriálu Swamp Thing, ale dôjde reči aj na Doctora Strangea 2 a sequel Halloweenu.

 

Swamp Thing končí

 

Seriál Swamp Thing sa ešte nestihol ani poriadne rozbehnúť a už mu DC vystavilo stopku. Prvá a zároveň posledná séria si odbila premiéru na exkluzívnej streamovacej platforme DC Universe 31. mája (květen) 2019.

 

Oficiálnym dôvodom na zrušenie je nespokojnosť WarnerMedia so smerovaním seriálu a objavili sa aj informácie o finančných problémoch a kreatívnych nezhodách. Škoda, kritické a divácke reakcie boli väčšinou pozitívne.

 

 

Funan

 

Kritikmi milovaný animák Funan dorazil s oficiálnym trailerom. Snímka Denisa Do hovorí o mladej matke, ktorá sa počas krvavej revolúcie Červených Kmérov v Kambodži, snaží nájsť svojho 4-ročného syna. Americká premiéra sa uskutoční 7. júna (červen) 2019.

 

 

Chris Hemsworth si dáva pauzu od herectva

 

Chris Hemsworth alias Thor z marvelovského univerza si dá aspoň ročnú hereckú pauzu. Podľa jeho slov sa chce venovať svojej rodine. Spolu s modelkou a herečkou Elsou Pataky majú tri deti: dcéru Insiu Rose (7) a synov-dvojičky Tristana (5) a Sashu (5).

 

Nakrúcanie Doctora Strangea možno už čoskoro začne

 

Herec Benedict Wong, ktorý je známy z marvelovky Doctor Strange, poznamenal, že druhý diel dobrodružstiev hrdinu s tvárou Benedicta Cumberbatcha by sa mohol začať nakrúcať v máji (květen) 2020. Predpokladá sa, že na režisérsku stoličku sa vráti overený režisér jednotky Scott Derrickson.

 

raňajky

 

Halloween sa vráti

 

Horor Halloween, ktorý minulý rok nadviazal na kultovku od Johna Carpentera, bol solídnym úspechom, takže sequel nás neminie. Režisér David Gordon Green a scenárista Danny McBride už pred premiérou minuloročného filmu prezradili, že majú námet pre dvojku. 

 

Pôvodne dokonca plánovali druhý diel natočiť zároveň s predchádzajúcim Halloweenom. Napokon sa však rozhodli počkať, či bude mať ich vízia úspech. Producent Jason Blum sa na Twitteri pochválil fotkou s Jamie Lee Curtis. Tá sa teda zrejme vráti do úlohy Laurie Strode.

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: youtube.com, ladbible.com, screenrant.com, heroichollywood.com, collider.com