Ihneď po Infinity War začali internetom kolovať rôzne teórie o tom, ako účinne zneškodniť Thanosa. Jednou z nich bolo odseknutie jeho hlavy (slová adresované Thorovi na konci IW), ale našli sa taktiež odvážnejšie návrhy. Pokiaľ si do google zadáš „Ant-Man Thanos Butt Theory“, zistíš, že ti nájde viac než 2 milióny možných výsledkov.

 

Dilema, či by dokázal Ant-Man zabiť Thanosa zväčšením sa vnútri jeho tela, bola teda skutočne na mieste. Chris Hewitt z Empire sa preto v priebehu jedného podcastu pýtal scenáristov Christophera Markusa a Stephena McFeelyho práve na túto pomerne bizarnú teóriu.

 

 

Videli sme, že Thanos dokázal uniesť Hulkov úder. Jeho celé telo je teda aspoň v takejto miere odolné. Pokiaľ by sa Ant-Man zväčšil, bol by jednoducho rozdrvený nezdolnými stenami Thanosovho mocného konečníka,“ objasnil nemožné aplikovanie populárnej teórie scenárista Christopher Markus.

 

Podobnú Ant-Manovu smrť si popravde nevieme a ani nechceme predstaviť, takže môžeme byť v konečnom dôsledku radi, že k tomuto bláznivému pokusu o zavraždenie Thanosa vôbec nedošlo. CGI zábavy bolo v Avengers: Endgame aj bez toho naozaj dostatok, o čom taktiež svedčia nižšie priložené zábery z článku. Ďalšie informácie z posledných Avengers nájdeš v nasledujúcom vlákne.

 

Ohodnoť článok
65
Zdroj: collider.com
Foto: Marvel Cinematic Universe