Máme tu ďalšie vydanie našej rubriky Raňajky s Filmkultom. Aj dnes sme pre vás pripravili výber všetkých podstatných filmových a seriálových noviniek.

 

V zajatí démonov 3 sa už nakrúca

 

Herečka Vera Farmiga na svojom twitterovom účte oznámila začiatok nakrúcania V zajatí démonov 3. Režíruje Michael Chaves (The Curse of La Llorona). V novej časti by sme sa namiesto démonov mali dočkať vlkolakov. Premiéra je stanovená na 11. septembra (září) 2020.

 

 

Čo uvidíme na tohtoročnom D23?

 

Na tohtoročnom D23 spoločnosti Disney budú mať návštevníci možnosť pozrieť si prvé zábery z filmov a seriálov, ako Lady a Tramp, The Mandalorian a mnohých ďalších. Tieto tituly budú k dispozícii na špeciálnej streamovacej platforme Disney+.

 

Mali by sme sa dočkať nových informácií aj o chystaných marvelovkách či najnovšom dieli Star Wars. D23 sa uskutoční od 23.-25. augusta (srpen) tohto roku. Podrobné informácie nájdete na tejto stránke.

 

ranajky

 

Simon Pegg a Nick Frost chystajú nový horor

 

Komediálne duo Simon Pegg a Nick Frost sa spojilo so spoločnosťou Orion Pictures pri tvorbe hororu Salvata. Príbeh sa bude točiť okolo rodiny, ktorá si na dovolenku zájde na izolovaný švédsky ostrov. Tam ale pobieha sériový vrah. Pegg a Frost budú produkovať, pričom Frost sa bude podieľať aj na scenári.

 

ranajky

 

Na plátno sa chystá ďalšia komiksovka

 

Adaptáciu komiksu Jiu Jitsu na plátno privedie Dimitri Logothetis (jeden z autorov pôvodného komiksu). V hlavných úlohách uvidíme Nicolasa Cagea, Franka Grilla a Ricka Yunea. Prvá klapka padne 24. júna (červen) 2019.

 

ranajky

 

Prichádza nový seriál od tvorcov BoJack Horseman

 

Nový seriál s názvom Undone, pod ktorým sú podpísaní aj scenáristi úspešného projektu BoJack Horseman, dorazil s prvým trailerom. Hlavné úlohy si zahrajú Rosa Salazar, Bob Odenkirk a Constance Marie. Premiéry sa dočkáme v priebehu tohto roku.

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, indiewire.com