Davida Bautistu poznáme ako profesionálneho wrestlera, ale taktiež ako čoraz známejšiu hereckú tvár patriacu do kategórie drsných hollywoodskych mužov, akým je napríklad (zhodou náhod taktiež bývalý wrestler) The Rock. Od popularity Rocka má síce Bautista ešte ďaleko, ale treba priznať, že svojou rolou v Guardians of the Galaxy určite zaujal veľké množstvo (nielen) nadšencov komiksoviek.

 

Tohto statného muža budeš môcť už čoskoro vidieť aj v akčnej komédii Stuber (Spolujazda), kde sa objaví po boku talentovaného Kumaila Nanjianiho, známeho napríklad zo skvelej drámy The Big Sick (2017). V pripravovanej buddy komédii sa Uber taxikár Stu (Kumail Nanjiani) ocitne v aute s policajtom Vicom (Dave Bautista), ktorý ho namočí do poriadne nebezpečnej hry so zločinom.

 

 

Pri takzvaných buddy komédiách je azda najdôležitejšia chémia medzi hlavnou dvojicou hrdinov, no a taktiež inteligentný a trefný humor. Ak tieto dva faktory bude spájať aj prichádzajúci Stuber, máme sa na čo tešiť. 

 

Dúfajme však, že nás nečaká podobná strela vedľa ako v prípade veľmi nevýraznej komédie Central Intelligence (2016) s Dwaynom Johnsonom a Kevinom Hartom. Trailer nás aspoň primerane pobavil, a tak tejto akčnej komédii dávame šancu.

 

Stuber režíroval Michael Dowse (Goon, What If) a scenár k filmu napísal Tripper Clancy (Four Against the Bank). V snímke si okrem dvojky hrdinov zahrajú herci, ako Betty Gilpin, Iko Uwais, Joshua Mikel, Amin Joseph, Christine Horn, Scott Lawrence a ďalší. Slovenská aj česká premiéra je plánovaná na 11. júla (červenec) 2019.

 

Detektív Dave Bautista a Uber taxikár Kumail Nanjiani spájajú v akčnej komédii sily proti zabijakovi

Ohodnoť článok
1
Zdroj: collider.com
Foto: Walt Disney Studios Motion Pictures