Dospelí diváci by sa mohli pri komédii Good Boys slušne zabaviť a žiaci základných škôl možno v snímke uvidia aj niektoré zážitky podobné ich mladíckym skúsenostiam. Okrem prvého bozku bude hlavná trojka vystavená pred sexuálne pomôcky, tampóny (podľa jedného z ôsmakov treba tampóny umiestniť do zadku, aby ženy neotehotneli) či pornografiu, od ktorej s hrôzou v očiach odvrátia oči.

 

Okrem toho sa zapletú do ďalšej várky problémov, medzi ktoré môžeme počítať aj dvojicu susediek, a teda údajných nymfomaniek. Tie sa pokúsia špehovať s dronom, no ako to už v podobných komédiách býva, ich plán absolútne stroskotá a drahé zariadenie otca jedného zo žiakov skončí zničené. Cesta k náprave bude zdĺhavá, náročná, ale hlavne poriadne šialená.

 

 

Keď si mal 12 rokov, pravdepodobne si pred domom hrával s kamarátmi futbal, ale novodobí žiaci základnej školy majú jednoducho iné záujmy. Aspoň podľa komédie Good Boys. Medzi ne môžeme rátať aj párty, kde si chlapci zahrajú fľašu a prvýkrát okúsia dievčenské pery.

 

Réžia i scenár pripadli na starosť dvojici Lee Eisenberg a Gene Stupnitsky (scenár The Office) a film produkuje známy komediant Seth Rogen. Troch mladých hrdinov si vo filme zahrali Jacob Tremblay, Brady Noon a Keith L. Williams. Americká premiéra Good Boys je plánovaná na 16. augusta (srpen) 2019.

Ohodnoť článok
3
Foto: Universal Pictures